Sayfa 25/1002 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    İşin cılkı çıktı,herşey sellim müsellim,bunun eseride ekp ve onun lideri,deyimlerine bakmak lazım hep bilinçli yapıyor,yok efendim bizden önce şu,bu yok ayaklarına yatıyor,sanırım ülkeyi taş devrine çevirmeye çalışıyor,artık ülke olarak tunç devri için uğraşır dururuz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Darbeci değil miydi o yahu. Rabia, Mursi n'oldu?

Erdoğan’dan Sisi’ye tebrik telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi ile görüştü.

https://www.sozcu.com.tr/cumhurbaska...-gorustu-p9938
    Sadece sisimi,bae,bedevi suutlar vs hepsiylen papazdı önceden,şimdi ülkeyi soyduğu için ülke dım,dızlak ortada kaldı,önce tu,kaka şimdi döt öpmeler,sadece barışmadığı esad kaldı,onunlada seçimden sonra barışır başlar dostum esad demeye.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    Somaliliden sonra bu kez Suudi turist kaza yapıp ülkesine gitti

Kamuoyu, Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlunun ölümlü kazaya karıştıktan sonra ülkesine dönmesini tartışırken benzer olayın daha önce Bodrum'da meydana geldiği ortaya çıktı. Alkollü olan Suudi bir turistin, dans eğitmeni Saliha Alemdar'a çarptığı, olayın ardından ifade verip ülkesine döndüğü belirtildi.

https://www.sozcu.com.tr/somaliliden...ne-gitti-p9880
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. arap asıllı Türkler yeni yetmeleri kandırmak onlardan oy kapmak için öyle yalanlar yumurtluyorlarki insanın el insaf diyesi geliyor biz bunlara gülsekmi öfkelensekmi bir karar veremiyoruz bunlar arap kültüründen geldikleri için yalan söylemeyi kıvırmayı çok severler milletin malına hileyle el koymayı ganimete çökmeyi iyi bilirle bunuda ayetle hadisle sokaktaki moruklara yedirirler oyları kaparlar Türkiyede bir komedi sanatçısı çıkmıyor tonlarca malzeme var işlenecek vatandaş bir nebzede olsada ekonomik krizi yağmalamayı unuturlardı herkes korkmuş sanatçılar korkuyorlar etkinliklerini yasaklayıp onları ekonomik baskı altına alıyorlar gazetecileri tehdit ediyorlar çaldıklarını kimse duymasın öğrenmesin aslında Türkiyede muhalefet partisi olsa bu yurtsever gazeteci ve sanatçılara sahip çıkar onlara ekonomik destek sağlar ne yazıkkı yok tsk daki siyasal islamcı yapılanmanın farkında değiller Türkiye için çok büyük bir tehlikedir bunu sürekli gündemde tutmalılar tutulmalı adım adım ilerliyorlar bunu dini inanç adı altında masummane gösteriliyor ben ilerde orduyla islamcı bir darbe yapacaklarına inanıyorum önce iç çatışma çıkarıp müdahale bahanesiyle yapacaklar tehlikenen kimse farkında değil aklı olan gözü olan görür

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    İşin cılkı çıktı,herşey sellim müsellim,bunun eseride ekp ve onun lideri,deyimlerine bakmak lazım hep bilinçli yapıyor,yok efendim bizden önce şu,bu yok ayaklarına yatıyor,sanırım ülkeyi taş devrine çevirmeye çalışıyor,artık ülke olarak tunç devri için uğraşır dururuz
    Bu millete tarhana ve bulgur bile fazla a.q...Hiç o çağdan çıkmak istemeyen bir kitle var ne kitlersen kitle a.q.

Bu arada ABD piyasaları son dakikada kan kırmızısına dönmüş a.q...Bilmediğimiz bir cisimmi yaklaşıyor

6. Dün burada cami muhabbeti dönmüş. Küçük bir bilgi vereyim. Hatun nedeniyle bir miktar mimarlık külliyatı karıştırmışlığım var.

İslam cenahında kubbe takıntısının nedeni Ayasofya'dır. Ortadoğu'da ya da Anadolu'da Ayasofya'yı görünceye kadar kubbeli cami yoktur. Ne zaman ki Ayasofya'yı görüyorlar azameti, güzelliği, dengesi karşısında komplekse kapılıp sürekli benzerini yapmaya çalışıyorlar. Neredeyse bütün camiler Ayasofya taklididir. Arada yetenekli mimarlar olağanüstü kabul edilen özgün işler de çıkarıyor ama en nihayetinde böyle..

Ara nağme niyetine..

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    yakaya elmas taşlı ay yıldızlı broş ... böyle sade giyin rahşan modeli ... öyle basına çık falan... zekamızla alay ediliyor
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bilgisi eğitimi olan herhangi bir teknokrat rahatlıkla o makamda görev yapabilir... niye teeee yok artık LeBronJames'in oralardan birisi çıka geliyor... sandık niye var ? sandık düşüncenin reylenmesi hali, yurttaş için son durak... aklını çalıştırmayanın daha da beteri aklını çıkarı için çalıştıranın reyi yüzünden başkalarının zarar görmesi kapitalizmin kanunu mudur arkadaş ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 25/1002 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •