Sayfa 501/1002 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu stokları bozulmadan tüketebilecek mi?
    Bu zeytinlerin son tüketim tarihi ne?
    Deli sorular.
    Bozulmuyor dedi mantığım almadı 1 zeytinin ömrü 2 yılı geçmez zeytin yapım şekline göre ya kurur ya yumuşar. Kurulduğu andan itibaren katkısız zeytin değişime uğramaya başlar. Vakumlama sistemi ile ömrü uzarmı bilmiyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Abi alıyon alıyon söylemiyon nerden aldığını. Şu gariban da 2 paket alsa olmaz mı
    Gercek olsa adresi gösterir,hem Marmara daha iyisini bulana kadar güzel, gemlik zeytini ,iilo 130 civarı,daya iyisini bulamadım
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bozulmuyor dedi mantığım almadı 1 zeytinin ömrü 2 yılı geçmez zeytin yapım şekline göre ya kurur ya yumuşar. Kurulduğu andan itibaren katkısız zeytin değişime uğramaya başlar. Vakumlama sistemi ile ömrü uzarmı bilmiyorum
    Bozulmayan zeytin mi icat edilmiş?

Ziyaettin

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu kadar alıp kaç kişi yiyecekler de bozulmayacak ben de aldıydım pandemi zamanında SKT si geçenler oldu. Ama bu kadar asla almamıştım.

Bu sadece zeytin adam toptancı gibi depolamış bi terslik var bu kesin, ayrıca geçen yıl arabasına jel akü nasıl alacam derken bi baktık oğluna araba aldı, kıza düğün yaptı

Alsın tabii, düğün de yapsın ben yazılarından severim ama bu depoculuğuna yani miktarlara anlam veremiyorum daha kekik yağı depolama işlemini de konuşmadık.

Ayhan, siz tanıştığınız için fırsat olduğunda evine gidip bakın neyi ,ne kadar depolamış
    yoksa enflasyonu Salih mi üretiyor memlekette ona göre vaziyet alalım adam hasta haliyle (Allah sağlık sıhhat versin kendisine ve herkese) sağlamlardan ucuza buluyor, alabiliyor ve stokluyor. Bundan sonra adı -Stokçu Salih -olsun.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Gercek olsa adresi gösterir,hem Marmara daha iyisini bulana kadar güzel, gemlik zeytini ,iilo 130 civarı,daya iyisini bulamadım
    Yok gerçek o konuda tereddüt.yok. ama saklama sürelerinde sorum var. Bozmadan yer inşallah
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Abi alıyon alıyon söylemiyon nerden aldığını. Şu gariban da 2 paket alsa olmaz mı
    A101'de bir ara vardı.
    10 tl ve üzeri her alışverişe Marmarabirlik zeytin yarı fiyatına satıyordu.Gecen ay Tukaş siyah ve çizik yeşil sattı. O yüzden A101 baktim acaba oradan mı aldı diye.Bu hafta Fiskorella ,dış fırçası vb var.
    Ben zeytini kendim yaptığım için nadir alırım.

7.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    motorinin litre fiyatına, pazartesi itibarıyla 1 lira 40 kuruş zam gelecekmiş
    Emekli ikramiyesinin sponsoru da belli oldu.
    Yurttaş.
    Emekli ikramiyesini biraz daha yükseltmeye karar vermişler.
    Çünkü bu güncelleme yürürlüğe girmeden güncellemeye güncelleme gelmiş deyu-s-lar.

Motorine salı gününden itibaren geçerli olmak üzere 2 lira 56 kuruş zam gelecek.
    Alıntı yaptığım Namkör site zam diye vermiş. Kanmayın bunlara bizim ülkemizde zam,istifa vs olmaz o la maz.

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Emekli ikramiyesini biraz daha yükseltmeye karar vermişler.
    Çünkü bu güncelleme yürürlüğe girmeden güncellemeye güncelleme gelmiş deyu-s-lar.

Motorine salı gününden itibaren geçerli olmak üzere 2 lira 56 kuruş zam gelecek.
    Alıntı yaptığım Namkör site zam diye vermiş. Kanmayın bunlara bizim ülkemizde zam,istifa vs olmaz o la maz.
    yok ya pazartesi geçirmekten vazgeçmişlerdir salı topluca geçirme pardon güncelleme rakamıdır o

Sayfa 501/1002 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •