Sayfa 513/1002 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İPA nın Ocak ayına ilişkin İstanbul da Yaşam Maliyeti Araştırması yayınlandı.

İstanbul da dört kişilik bir ailenin ortalama yaşam maliyeti ocak ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 80,29, bir önceki aya göre yüzde 7,93 artışla 53 bin 58 liraya yükseldi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...ource=Anasayfa

2.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Çetinlere gidim ben de siyah zeytinim azmış
    Bak bu gros geçiyor muhtemelen sancakta olabilir. Bilmiyor çoğu u bitmiş

3.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Çetinlere gidim ben de siyah zeytinim azmış
    Instagram yok mu senin tüm marketler için bildirilmiştir aç. Anında görürsün. Benim ki açık sadede insort olduğunda bakarım başka bir şey yok bende. Ucuz bir şeyler varsa bakarım

4. Beyler kimse cevap vermemis

Siyah zeytin neden alinmazmis merak ettim

5. Benim bahsettiğim zeytin Marmara birlik Gold olan zeytin kalibresinde ve Gr 800 fiyat 80 TL. Üretici Marmara Birlik. Piyasada göremedim. Baya bir çevre olarak aldık yedik alan yiyen daha fazla alıyor o kadar güzel ve kaliteli. Kayınço 25 tane almış. Onlar 6 kişi aile.

6. Gıda konusunda master yaptım salçanin brixinden kaşarın yağ oranına varıncaya kadar hepsini yuttum. Kendi bütçem çapında besleniyoruz. Bu sene ful doğal beslenmeye geçiyorum özellikle sebzeyi yazın kurutmalık konserve yapacak kışlık.

7. Mesele elektrik süpürgesi hem tükettiği güç hem emiş gücü vardır. Bir ara fakir 800 wat süpürge aldım emiş gücü 450 yada 600 watti. Halıya yapışıyor kaldırıyor ağzını mecburen değiştirmek zorunda kaldım. Benim Arçelik 1400 wat emiş gücü 250 wat. Bunu çoğunuz bilmez çoğu üründe açık açık yazmaz.

8. Mesela eskiden bim e miele markalı ürünler gelirdi. Miele Almanların elit markası. Süper kalite ama fiyatı çok fazla. Ben onun süpürgesini akdim iki üç âdet oğlana kıza. Babama nilfiks aldım Danimarka malı dünyanın pil ve en kaliteli süpürgesi motoru ömür boyu gidiyor.

Sayfa 513/1002 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •