Sayfa 553/1002 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Boyle yasanir mi, telefon calacak korkusuyla, ya kiz ya oglan ya da Baban illa bir felaketi duyuracak diye,

Birak Allah askina, Allah korusun, Allah evlat acisi vermesin.
    Kıza dedim sana ehliyet veren trafik polisini şey edeyim diye. Kıza sorsan çok iyi. Ama bir sene olacak kaza yok kulağına kurşun. Demek ki az öğrendi sürmeyi. Neyse Bayram öncesi ayağına arabayı satarız inşallah. Gerçi araba olmasa elektrikli bisiklet var onu adam yerine koyan yok. Bizim Konyalılari bizansa yollasak oranın içine ederler. Belki her yer böyledir. Ama bana Konya mal gibi geliyor

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bizim aile ben dahil trafik canavarı araba düşmanı. Bizim kız sene de bir kaza ve motor yer. Oğlan ben olmasam kesin motoru yer. 15 gün oldu daha arabanın ne yağı suyu antifriz varmı bakmadık baktırmadi her gün söylüyorum baktır diye. Babam da yaşlanınca bize benzemeye başladı sigorta 200 bin yada 400 bin hasar ödüyormuş hemen onu 10 milyona çıkardık ilave sigorta ile. Babamın üstünde iki ev var Porsche ye vursa sigorta yetmez ev gider. Baba arabaya binme desem yürümeye dermanı yok. Ya biri getirip götürecek en müsait olan benim hanım benim hanım ehliyeti 10 sene de ancak alır. Yeteneksizsiniz yarışmasına katılsa birinci olur. O yüzdendir babam trafikte mecburen olacak.
    Kaskoysa 800 gaymeye kaskoyuda sigortalatıyorsunuz, teminat sınırsız oluyor.

Şehirlerarası yol tecrübeme güvenirim de, bula bula bir Porche, Ferrari, Mercedes 600SEL beni bulur deye.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Babanız yaşlanınca bir şeye dikkat edeceksiniz. Bir yediği içtiği şeylere ama bunu sofraya koymadan önce düşüneceksin koyarsan sofraya bunu yeme bunu az ye dersen lokmamı sayıyon. Ölünce sana fazla mal kalsın diye böyle söyledin deyip çıkıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kaskoysa 800 gaymeye kaskoyuda sigortalatıyorsunuz, teminat sınırsız oluyor.

Şehirlerarası yol tecrübeme güvenirim de, bula bula bir Porche, Ferrari, Mercedes 600SEL beni bulur deye.
    Konya'da bir arabanın arkadaşı kaza yapmış adam 657 li. Arabanın hasar sigortasi 200 bine kadar miş. Vurduğu arabada 2 milyon dan fazla hasar var adam emekli ikramiyem gitmesin diye emekli oldu.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Birinin canini yakmadan, alsan arabayi elinden diyorum.

Anayasa hukmu bu illa araba olacak.
    Zaten alarmların tamamı ciyak ciyak bağırıyor, ne demek kaldırım da jant kırmak, lastiği sağa sola çarpıp pert etmek?

Bütün mesafe algısı bitmiş demektir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Konya'da bir arabanın arkadaşı kaza yapmış adam 657 li. Arabanın hasar sigortasi 200 bine kadar miş. Vurduğu arabada 2 milyon dan fazla hasar var adam emekli ikramiyem gitmesin diye emekli oldu.
    Çok kısaca söyleyeyim o parayı s.ke s.ke öder, hele bir de karşı tarafın kaskosu varsa yatırıp s.kerler.

Hayatı boyunca malı, mülkü, arabası, bankaya maaşı yatacak işi olmayacak, emekli maaşı dışında bankaya para yatırmayacak.

Geberince çocuklarına borcu rücu ederler, hepsi reddi miras yapacaklar.

İnanmayan varsa Susurluk kamyoncusuna baksın, adamcağız hala ödüyordu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. Ben trafikte pahalı araç görünce hemen uzaklaşıyorum. Ucuz arabalara yakın olmak iyidir. Riski azaltmak lazım.

"Susurluk kamyoncusunun borcu" haberini buldum, cigara almaya gidiyorum gelince yazarım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 553/1002 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •