Sayfa 644/1002 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Reha bey ve Sn kutsi dışındaki kullanıcılarda ağırlık / yavaşlık devam ediyor.
    Yönetim de sistemi açtık kapattık, sorun görünmüyor dediğine göre dağılabiliriz.
    Demek sorun bizde
    Valla hakikaten sorun yok bende efendim, en ufak bir aksaklık olsa tâbiki yazarım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla hakikaten sorun yok bende efendim, en ufak bir aksaklık olsa tâbiki yazarım.
    Size göre yeni üye sayılırız.
    Eski üyeler, ışık hızında giriş yapıyor olabilir.
    Eski üyelerin elbette bir ayrıcalığı olmalı.

Bu arada Sn Batman,
    Bir süreliğine Sn Batman kooooş diye yazamayacağım.
    Onun yerine, Sn Batman emeklemeye başla diyeceğim de o da olmaz. Pozisyon itibari ile çok riskli.
    Beklemede kalın lütfen.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Size göre yeni üye sayılırız.
    Eski üyeler, ışık hızında giriş yapıyor olabilir.
    Eski üyelerin elbette bir ayrıcalığı olmalı.

Bu arada Sn Batman,
    Bir süreliğine Sn Batman kooooş diye yazamayacağım.
    Onun yerine, Sn Batman emeklemeye başla diyeceğim de o da olmaz. Pozisyon itibari ile çok riskli.
    Beklemede kalın lütfen.

Egeduk ustadım siz göz kırpsanız yeter hemen damlarım

bu arada ben de yavaşlık var ihtiyarlar hızlı giriyo ama neyse düzelir belkim

4. Reha abi yetiişşşşşş kütahya da millet matkabı test ederken aidis kapmış abbaaavv ayrıca travestiymiş

https://www.ensonhaber.com/3-sayfa/k...tasiyici-cikti

Yapılan çalışmalarda, Gaybi Efendi Mahallesi'nde ikamet eden Fas uyruklu 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Anouar A. isimli travesti şahsın, adresine müşteri olarak gelen şahıslarla para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği tespit edildi.

5. yavaşlıktan alıntı yaparken de sıkıntı çıkıyormuş o yüzden ege üstad ile gaya abiyi ekleyemedim üstteki msjma

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Reha abi yetiişşşşşş kütahya da millet matkabı test ederken aidis kapmış abbaaavv ayrıca travestiymiş

https://www.ensonhaber.com/3-sayfa/k...tasiyici-cikti

Yapılan çalışmalarda, Gaybi Efendi Mahallesi'nde ikamet eden Fas uyruklu 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Anouar A. isimli travesti şahsın, adresine müşteri olarak gelen şahıslarla para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği tespit edildi.
    Dur la aklıma getirme. Şimdi Reha gaya nin matkap bundan dolayı mı bozuldu iması yapıyorsun. Abooov Reha gaya başkan travestinin kalın bağırsağını deleyim derken mi bozuldu bu matkap. Doktor da 4 kutu ilaç vermiş matkap için. Yoğsam matkap mi kırıldı.

7. Hız normale döndü gibi duruyor.

8. İnciluz seçimden sonra gider diyordum şuan fikrim değişti. İnciluz gitmeyecek. Şimdi tek düşüncem CHP tek başına cumhur ittifakına karşı kaç belediye alabilir. Lokma tatlısı yiyen dedeleri görünce bunların ırzına geçsen akp diyor. Bir kaç covid salgını daha çıksa dedelerden kurtuluruz. Yoksa bu asalaklar yüzünden 2071 de bile ülke gün yüzü göremeyecek.

Sayfa 644/1002 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •