Sayfa 658/1002 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Misal protokol kelimesinin kökeni konusunda çok tartışmalar vardır .Birini alıntıladım)))))))))))Belki forumdaşlar arasında bu protokol lafı nerden gelmiş bilen vardır.Yani üst sınıfa aitim demek her zaman saygın olarak nitelendirilmeyebiliyor.

Beyaz Amerikalı "WASP" konusunu da, şeyediverin arada...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bide aıds miş
    Oahahahhaha ,covidden betermis yaw,ayasofya abi olaya el atmıştır
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Proto-kolos çok güzel bir deyimmiş ben bunu çok beğendim

Walla bu sınıf olayınada karşıyım a.q...Köylülerin kendini iyi hissetsin diye müşterileri bebek balıkçısında ağırlardım a.q..Adam kendini KOç sabancı zannederdi

5 yıldızlı otelleri restoranlarını hiç sevemedim...Ya da Nişantaşında bir italyan restoran falan bana hç hitap etmedi..

Hayatım boyunca kebap ağırlıklı yerleri tercih ettim..Nusret gibi bedenini sokmayan ama yemeği güzel yerlerde yedim içtim sınıf olarakta maaşlı çalışan bir adamdım a.q

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    DOLARDA ALÇAKLARA KAR YAĞIYOR ÜŞÜMEDİN Mİ? | MURAT MURATOĞLU

https://www.youtube.com/watch?v=Wf2z7qyTPYQ
    İsveçli uzaya 17 milyon dolar ucuza gitmiş diyor.

Belki erken rezervasyondan yararlanmıştır....

Bir olasılık da kontenjan çok az olduğu ve seçim öncesine yetişemeyeceği için 17 milyon dolarlık bir öne geçme parası da ödenmiş olabilir.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7. Abdurrahman Dilipak:

"Sanki FETÖ'cüler darbeye kalkışmamışlar gibi, AK Partililer de sanki darbeden habersiz imiş de son anda darbeyi halkın yardımı ile bastırmış gibi davranıyorlar. Oysa hükümet 4 ay önceden darbe olacağını bütün ayrıntılı ile biliyordu. Halk ne olduğunu bilmeden darbeye karşı meydanlara çıktı. Sonuçta olan bu ülkeye oldu.. Yazık ki, gerçek çoğu kimsenin umurunda değil, herkes ötekileri suçlamakla meşgul"

Ayde bağalım... Pandoranın kutusu açılıyor gibi.
    Bu müptezel yerine ortalama bir vatandaş söylese, şimdiye kapısına dayanmıştı koç başı.

https://twitter.com/aDilipak/status/1759261350063194452

8.  Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Hocam... Biri alır bunu sosyal medyada yayar... Canını sıkarlar.
    Tabii sen bilirsin ama... Bi gözden geçir bence bu gönderiyi.
    Ne gibi bir sakıncası var ki iletinin

bu deprem öngörüsü tevratın şifrelerinde de yazıyor ve bu yılı işaret ediyor zaten yani zamanlar örtüşüyor

Sayfa 658/1002 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •