Sayfa 689/1002 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

İzmit belediye başkanı adaylıktan çekilmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bundan sonra en iyi haberimiz bir sela olacak gibi

Muhtar seçmek için gideceğim sandığa.. Son seçimde ananemin Şantrafili aday yapsan alırdı..
    Teknikte zorlama yoktur..

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim sen chp ye hiç oy vermemişsin ,kanadalı forumdaş ise habire fikir beyan ediyor ama oy verme hakkı olduğu bile şüpheli.Ben ömrümce chp dışında partiye oy vermedim 84 yaşındaki annemi ve tüm ailemi her seçim günü sandığa bir umut götürdüm.Ekmelettine kızan ve ailece chp li olanlardan biri de benim.Bu kızgınlıklarıma şimdi bu sadullah ergin babacan davutoğlu gibi saçma sapan adamları oylarımızla meclise taşımış olmamız,sandık güvenliğini bilerek isteyerek sağlamayıp iktidarla işbirliği yaparak seçimi satmaları da eklendi.Bu chp akp nin payandası ,seçim kazanmak falan istemiyor,bu seçimde oy kullanmıyacağım,akp li de nasılsa çalıyor chp li de benim hırsızım çalsın diye kendimi yoramam gerek yok.Bunlar tiyatro oynayıp bizi kekliyorlar.Benim siyasetten ümidim kalmadı.
    Genel secimi biz %2 ile kaybettik, yuzde iki.

Haftalarca girip girip Ekmeleddini anlattin.

Simdi de siyasetten ümidim kalmadı diyorsun.

O zaman varmiydi ki.

Oy kullanma hakkim var, endisen olmasin.

Simdiki Gnl.Bsk. icin bir ekmeleddin bulamadiniz mi daha.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Genel secimi biz %2 ile kaybettik, yuzde iki.

Haftalarca girip girip Ekmeleddini anlattin.

Simdi de siyasetten ümidim kalmadı diyorsun.

O zaman varmiydi ki.

Oy kullanma hakkim var, endisen olmasin.

Simdiki Gnl.Bsk. icin bir ekmeleddin bulamadiniz mi daha.
    Ben seçimden sonra kimyanın kocaman kocaman ilçelerine baktım. Sandık sandık. Çoğunda ıslak imzalı tutanak yoktu. %2 bir çok sandıkta rahatlıkla ondan al buna ver ile yedirilir. Ben bir çok seçimin bu şekilde kazanıldığına eminim. Proje adam ülkeyi gömüp gidecek.

6. Ben bu Baskan'la Muduru ondan cok severim.

Bunlar Ekmeleddin'i yazdikca, ne kadar troll ne kadar MHP'li varsa cosar, olmadik iddia ve yalanlar la gelirlerdi, simdilerde kuyruklarini saklamis, meydanda gorunmuyorlar.

Bi bu ikisi tek bir laf ettirmez, onlari itin kulagina sokarlardi.

Her yazdiklarinda.

Bu sayfalarin en mert adamlari dedigimiz ondan.

7. Sandık güvenliği sahiplenmesi açısında en fedakar grup milli görüşçüler. Bedavaya her yere gider. Biz herhalde çakma millî görüşçü milliyetçi partilere güvendik onlarda üstüne yattı. İtiraz bile olmadı çünkü hiç bir şey yok ellerinde. Tilkiye emanet etmişler.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Sandık güvenliği sahiplenmesi açısında en fedakar grup milli görüşçüler. Bedavaya her yere gider. Biz herhalde çakma millî görüşçü milliyetçi partilere güvendik onlarda üstüne yattı. İtiraz bile olmadı çünkü hiç bir şey yok ellerinde. Tilkiye emanet etmişler.
    Ya birak simdi sandik mandik guvenligini, is isten gecmis artik, gelecek 4 yil ne yasarsaniz yasayin mustehaksiniz.

Sayfa 689/1002 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •