Sayfa 721/1002 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    İktidardan Azeri içkisine onay! Yüzde 100 vergi muafiyeti

Alkollü içkilere vergi üzerine vergi bindiren, 22.00’den sonra da satışını yasaklayan iktidar, içki ithaline 273 oyla onay verdi. Azerbaycan’dan sıfır gümrük ile yılda 1,5 milyon litre şarap ve fermente edilmiş alkollü içki ithal edilecek.

https://www.sozcu.com.tr/iktidardan-...afiyeti-p24487
    Bu muhalifimsi gazetelerde artık canımı sıkmaya başladı, sanki AB ülkelerinden gelen içkilere 1 gayme gümrük vergisi vardı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

G. Amed abi, onlar köpekbalığından bile sayılmaz, Sarıyerde bile daha büyükleri var.

Sen, Büyük Beyaz köpekbalıklarına bakacan.
    hocam ben hic Turkiyede kopekbaliklarinin insana saldirdigini duymadim

O senin gonderdigin fotolar balikci aglarina yakalanan dip deniz kopekbaliklari

Oysaki bizim burada Florida da bazi kiyilarda sahil koruma devamli dolasiyor ve kiyi seridi boyunca da helikopter geziyor duruma gore insanlari denizden cikariyorlar

Turkiyenin gozunu seveyim ya

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Benim öyle bir gelirim olsa, s.kmişim Antalyayı giderim Floridaya, zaten artık denize girme hevesimde kalmadı, belki havuz...
    Florida daki Turkleri gorsen evet cogu zengin ama bir kisim kacak gelmis sefil

Antalyanin o dogasi denizi yemekleri dusuk suc orani varken Florida nin kiyisindan gecmem

Bir gun donucem oralara andim var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,456
    Şimdide köpek balığı muhabbeti,ömrüm denizlerde geçti yazın,bırakın marmara,ege akdenizi,ben Giresunda köpek balığı yakalamışlığım var benekli türünden 1 mt

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Florida daki Turkleri gorsen evet cogu zengin ama bir kisim kacak gelmis sefil

Antalyanin o dogasi denizi yemekleri dusuk suc orani varken Florida nin kiyisindan gecmem

Bir gun donucem oralara andim var

Amerika gerekirse, sahillerine çelik ağ gerer vatandaşlarını köpek balığından korur,

galiba Avusturalyada bu uygulama var.

Gel gel hemen gel, kirosu arabı seni bekliyor ... meye.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Tüm Dünyada ölümlü köpek balığı saldırısı yıllık 62 tane vaka var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Şimdide köpek balığı muhabbeti,ömrüm denizlerde geçti yazın,bırakın marmara,ege akdenizi,ben Giresunda köpek balığı yakalamışlığım var benekli türünden 1 mt
    Zaman zaman G. Amed abinin köpekbalığı depresyonu depreşir, Keçiörende bile köpekbalığı korkusu yaşar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Zaman zaman G. Amed abinin köpekbalığı depresyonu depreşir, Keçiörende bile köpekbalığı korkusu yaşar.
    Bence pantolon balığın korkusu var abimin

Sayfa 721/1002 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •