Sayfa 736/1002 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Emekli maaşlarına mart ayında bir düzenleme yapılabileceğini iddia eden Özgür Erdursun, Emekli aylıklarına 2 bin, 3 bin, 4 bin lira seyyanen artış gelebilir. Net bir bilgim yok ama bu konuyla ilgili aldığımız duyumlar yeni bir çalışmanın olduğu yönünde ifadelerini kullandı. Erdursun bayram ikramiyeleri için de rakam verdi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...ource=Anasayfa

Bu adamin su ana kadar hic bir tahmini tutmadi.

Ancak hala tahmin aciklamaya da devam ediyor.

Tv'lere cikmak icin mi yapiyor nedir, anlayamadim.
    Benim konuştuğum emekliler bayram ikramiyesi artarsa TAK partiye oy vereceklerini söylüyorlar seyyanen zam beklentisi ölmeye başlamış...Eğer Bayram ikramiyesini artırırsa veya seyyanen zam verirse ki MHP nin talebi 7 kaat tı...Istanbulu alırlar...

Bizansta 4 milyon civarı emekli var...

2. İstanbul'u almasak bile, karım ölsün diyecek siyasetçi sayısı yüzde 50 yi geçmezse ben de hiçbirşey bilmiyorum

Not : parti ayrımı olmaksızın
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hesabı ben ödemedim ki şimdi gelip ne diye 4000 ödeyeyim bem tüm bunları en fazla 1.500 e mal ederim balkonda

Millet ayakta masada balkonda yakaladığı yerde öpme yarışına girmiş
    Öptürmem
    Ama bu göktürk denen mahalde pek ekonomik kriz yok gibi. Arabaları inceliyorum kaldığım sitede. Ger evde en az 2 araba var dehşet arabalar bazısı sanırım benim tüm servetime eşittir.
    Gittiğimiz mekan ve yanlardaki tüm mekanlar full çekiyor. Herkes çok şık ve çok keyifliydi. Etrafta hiç kimse siyaset yada ekonomi konuşmuyordu. Her bahçede en az 1 tane bazı bahçelerde 3 tane fındık kadar köpekler vardıı. 3 köpeğin 1 aylık tüm masrafı benim maaşa denktir gibi.
    Başkan ayıldıysan geçmiş sayfalara bak. Seni dün gece Guneysunun evine götürdüler. Orada terasta ki evde uyuttular. Sabaha kadar Güneysu sana şey etti. Dün gece Reha başkanın keyfi pek yerindeydi. Konu senin kestane olunca ortalıkta herkese ikram etti.

4. Emekliye 5-7 K ikramiye verince tüm sorunlar hallolur mu sanıyorsunuz. Daha Ramazanı bir çıkarsın aklı başına gelir ekonomiktir krizi dibine kadar hisseder. Ben küçük marjinal partilere çok oy geçişi olacağını düşünüyorum. İyi dep in alacağı oydan fazla bir oy akp den diğer küçüklere geçiş olacak. Burada zafer ve yrp avantajlı olacak diyorum.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hesabı ben ödemedim ki şimdi gelip ne diye 4000 ödeyeyim bem tüm bunları en fazla 1.500 e mal ederim balkonda

Millet ayakta masada balkonda yakaladığı yerde öpme yarışına girmiş
    Öptürmem
    Ama bu göktürk denen mahalde pek ekonomik kriz yok gibi. Arabaları inceliyorum kaldığım sitede. Ger evde en az 2 araba var dehşet arabalar bazısı sanırım benim tüm servetime eşittir.
    Gittiğimiz mekan ve yanlardaki tüm mekanlar full çekiyor. Herkes çok şık ve çok keyifliydi. Etrafta hiç kimse siyaset yada ekonomi konuşmuyordu. Her bahçede en az 1 tane bazı bahçelerde 3 tane fındık kadar köpekler vardıı. 3 köpeğin 1 aylık tüm masrafı benim maaşa denktir gibi.
    Başkan sen Bizansın saklı cennetlerinden birine gitmişsin...Bu sınıf TAK parti öncesi max %5 iken şimdi o %5 e birde min %7 lik kesim eklendi...

Rahmetli Hocanın Belediyeleri süpürdüğü dönemde %1 lik kesim Bizansta birkaç saklı cennet yaratmışlardı ama nüfus oranı çok düşüktü...

Neyse Hocanın açtığı patika yolu TAK parti 10 şeritli otobana dönüştürdü...a.q

10k Maaş alıp sabahın 5 de et kuyruğuna girenlerin oyları sayesinde böyle bir sınıf oluştu...

Aslında 60 gaymeye de satarlar da bunu yapmak için 200 gr. hakikî kaşar lâzım, o fiyatı artırıyor.

Ulan sütün litresi 13.50 gayme × 12 litre süt lazım = 162 gayme, nakliyesi, işçiliği, kârı cartı curtu 250 gaymeden aşağı kaşar olmaz.

Bu kaşarların alayı, mısır nişantaşı.
    Son düzenleme : reha kaya; 24-02-2024 saat: 14:01.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    10k Maaş alıp sabahın 5 de et kuyruğuna girenlerin oyları sayesinde böyle bir sınıf oluştu...

10K maaş alsakta sabahın 5'de kuyruğa girsekte, Reyisimizin sayesinde kıymasından, köftesine, sucuğuna kadar bol bol et yiyebiliyoruz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Bizansta bir gün bile yaşamam dememin sebebi bu.

Video efsane, seslendirmeye ise beygir koşusu start anlatışı koymuşlar.

Gazetelerden video koymayı bilmediğime üzüldüm.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 736/1002 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •