Sayfa 946/1002 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Dönmeye niyeti olan ABD'ye kaçmazdı, Mısır hemen iade edebilir diye ABD'ye gittiler.

Büyük ihtimal ile bu enik uyuşturucu etkisi altındaydı, saç ve tırnaklarının uzamasını bekleyecekler.
    Oğlan abd vatandaşı iade etmezler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Erdoğan ın anons ettiği AKP Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu yuhalandı !

Erdoğan şaşırdı, apar topar müzik müdahalesi...

AKP li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Şanlıurfa mitinginde halka hitap etti. Mitingin sonunda ilginç anlar yaşandı. Erdoğan ın anons ettiği AKP Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu seçmenler tarafından yuhalandı. Müdahale olarak apar topar müziğin sesi artırıldı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa

3. Bu fiyattan ata lira çeyrek gramse alanın ya aklı yoktur yada parası çoktur .

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu fiyattan ata lira çeyrek gramse alanın ya aklı yoktur yada parası çoktur .
    Onu süreç belirler bence. Benim hedefim net.

5.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Onu süreç belirler bence. Benim hedefim net.
    Ata lirada 1 kilo almak isterseniz .

Yurtdışı altın kilo fiyatından 9000 dolar fazla fark ödeyerek satın alıyorsunuz .

Bu talepte giderek artıyor bu fark ne zaman normalleşecek acaba .

%13 direk pahalı almış oluyorsunuz bunun kaç farkında Ayşe teyzenin .

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ata lirada 1 kilo almak isterseniz .

Yurtdışı altın kilo fiyatından 9000 dolar fazla fark ödeyerek satın alıyorsunuz .

Bu talepte giderek artıyor bu fark ne zaman normalleşecek acaba .

%13 direk pahalı almış oluyorsunuz bunun kaç farkında Ayşe teyzenin .
    Yurd dışı yurt içi fiyatları yazar mısınız? En son gelen vergiden dolayı ben Kiloda 3000 dolar oynadığını biliyordum. Siz bir fiyatları verirseniz memnun olurum.

7.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Yurd dışı yurt içi fiyatları yazar mısınız? En son gelen vergiden dolayı ben Kiloda 3000 dolar oynadığını biliyordum. Siz bir fiyatları verirseniz memnun olurum.
    Sizin dediğiniz doğru Gram altında ve bilezikte 3000 dolar fark var şu anda da

72.50 gram dubai fiyatı 69.5 gramı

Ama ata lira çeyrek gramsede 9000-12000 dolar fark mevcut bir kiloda

78.5 lira atanın gramı 81.5 gramsenin gramı .

Cuma borsa açıkken böyle idi ayaklı borsada

E Türkler ve hintliler fiziki en çok alım yapan iki ülke.bu en büyük günah.cezasiz kalamazdı.cezayi kestiler.biz de diğerleri gibi sanal altin ve gumuse yüklen seydik sistem ceza vermezdi

Sayfa 946/1002 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •