Sayfa 964/1002 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Şuna tanık oldum bu forumda, bilhassa Bizanslılar insanların sadece Blzansta yaşadığını zannediyorlar.

Ben Tavşanlı'da yaşıyorum dediğim zaman boş boş gözlerle bakıyorlar, oralarda insan yaşıyor mu diye.

% 90'nın Sivastan, Trabzondan, Rizeden, Vandan babası Bizansa gelmiştir halbuki.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Onda yanlışın var,istanbulda 80 öncesi her alavera dalavere vardı,tacsicilermi,çoğu korsandı,zaten hala var,çoğu rte'ci 2002 sonrası, benim leptobu uçurdular arnavutköyde oğlumun evinde inerken,o günde 15 temmuz yani darbe öncesi gündüzdü,bütün kamerası olan yerleri araştırdım,arnavutköy yol güzergahı kamerasına bile baktık,o zaman çoğu kameralar sd idi,hd çok azdı,sadece mobeselerde vardı,tam mobeselere baş vuracaktım arnavutköy karakolu beşiktaş çağlayana git dedi,gittim ama saat 16.30 olmuştu,zaten indiğim beşiktaş barbaros caddesiydi,oradan taksiye binmiştim,cuma olduğu için pazartesi gel bakarız dediler,pat gece darbecik oldu iş yattı,cumartesi oldu,evdekiler gitme dediler,yahu dedim birşey olmaz dedim ne korkacam,bu yapmacık darbe dedim,çünkü araştırdım eski meslek gereği,eski ordunun arkadaşlarımlan konuşmuştum neyin nesi diye,,sokaklara caddeye çıktım kimsecikler yoktu,arnavutköy yalı kenarına gittim balıkçılar sesli,sesli konuşuyorlardı,merak ettim ne oldu dedim,kardeşim askerleri hep öldürmüşler denize atmışlar dedi,bunu ben burada çok önce belirtmiştim,neyse ortada kimsecikler yok,polisler bile ortada yok,çünkü darbe zamanındasın çoğu korkmuş saklanmış,bende mecbur eve döndüm zaten araçlar çalışmıyordu,benim oğlanında taksimde çekimleri vardı,ortalık karışmış herkes panik halinde,taxsi falanda yok,texsimden arnavutköye yürüyerek geldi kan ter içinde bunuda burada ilave ettim,neyse pazartesi oldu belediyenin beyaz masasına gittim,çağlayana gitmedim polislerinde tedirgin olduğu için,beyaz masa biz o işe bakmıyoruz,bizim araçta unutulanlara bakıyoruz dediler,benim oğlan taxsi ve dolmuşçuların sorumlusunu aradı tanıdığı için hala bize cevap verecekler guya kesinlikle araştıracağız demişler,8 sene geçti...senin istanbul dediğin merkez yerleri senden iy bilirim mecidiye köy,sarıyer benim bölgemdir,45 senem geçti zamanlan orada,arnavutköyde dairem vardı,kuru çeşmede teknem vardı,onları sattım beşiktaştaki duruyor,yani kısaca taxsici leptobumu uşurdu arabada unuttuğum için,plakasınıda almamıştım
    Abim...
    Ben senin tecrübelerine, anlatılarına her daim saygı duyuyorum.
    Eminim ki derya/deniz bir yaşanmışlık ve tecrübe söz konusu.

Ancak yazın söz konusu olunca, okuyamıyorum ben senin yazdıklarını.
    Ne noktalama, ne işaret, ne paragraf.

"Yazar burada ne anlatmak istemiş?" deseler. Fikrim yok yeminle.

"80 öncesi İstanbul sıkıntılıydı. Çoğu taksici korsandı." buraya kadar anladım...

"çoğu rte'ci 2002 sonrası, benim leptobu uçurdular arnavutköyde oğlumun evinde inerken,o günde 15 temmuz"
    Burada bitti benim zaman algısı vb...

Benim yetersizliğimdir. Affola. Ama benim gibi yetersizlere de derdini anlatmak istersen:
    "Abdal'a anlatır gibi... " anlatmayı denesen?
    Sevgiler, selamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Benim etibank civarıyla tanışmam 84 yılında ANKARA ATATÜRK LİSESİYLENDİR 3 YIL OKUDUM.amq yeşil nalın ı bilmiyorum.
    Yanlış hatırlamıyorsam Yeşil Nalın Sıhhiye de ve diğer şubesi de Necatibey Caddesinin Bağkur a yakın bir yerdeydi.

Bağkur a yakın olan şubede kaliteli baklava satılıyordu.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Abim...
    Ben senin tecrübelerine, anlatılarına her daim saygı duyuyorum.
    Eminim ki derya/deniz bir yaşanmışlık ve tecrübe söz konusu.

Ancak yazın söz konusu olunca, okuyamıyorum ben senin yazdıklarını.
    Ne noktalama, ne işaret, ne paragraf.

"Yazar burada ne anlatmak istemiş?" deseler. Fikrim yok yeminle.

"80 öncesi İstanbul sıkıntılıydı. Çoğu taksici korsandı." buraya kadar anladım...

"çoğu rte'ci 2002 sonrası, benim leptobu uçurdular arnavutköyde oğlumun evinde inerken,o günde 15 temmuz"
    Burada bitti benim zaman algısı vb...

Benim yetersizliğimdir. Affola. Ama benim gibi yetersizlere de derdini anlatmak istersen:
    "Abdal'a anlatır gibi... " anlatmayı denesen?
    Sevgiler, selamlar.
    Ben yanlış yere basmasam özet geçmiştim, 1980'den 2002 yılına, oradan

2016 senesine geçince, bende de uzay, zaman, mekân algısı kayboldu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Hemen forumdan birini çevirecen soracan, Sıhhıyede Etibankı biliyon mu deye, bilemeyecek tâbiki Necatibey

caddesindeki BAĞ-GUR'u biliyon mu sen deyecen, tâbiki bilemeyecek dalacan sopayla.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,400
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben yanlış yere basmasam özet geçmiştim, 1980'den 2002 yılına, oradan 2016 senesine geçince, bende de uzay, zaman, mekân algısı kayboldu.
    Akadaş ankarada taksiciler dolandırıcı diye belirtmiş bende isanbuldaki üçkağıtları örneklen belirttim 2016 senesinde oğlumun yanına gittiğimde,öncesi olan 1970 yıllarıylan 1980 arasınıda belirttim,sonrası başımdan geçen olay 2016 leptop olayıylan,zaten şu anda heryerde varlar rte yüzünden,hiçbir ili kötülemeye gelmez heryerdeler,nisandan sonra işler çok daha kötü olacak,yani ya canın ya paran

Tavşanlıdaki Altınbilgeyi biliyormusunuz siz?

Manyak mı nedir bunlar, yok Sıhhiye de Yeşil Pabuç, yok Necatibeyde baklavacı.

Nereden bilelim biz, Ankarayı hiç görmemiş 70 milyon insan vardır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Şuna tanık oldum bu forumda, bilhassa Bizanslılar insanların sadece Blzansta yaşadığını zannediyorlar.

Ben Tavşanlı'da yaşıyorum dediğim zaman boş boş gözlerle bakıyorlar, oralarda insan yaşıyor mu diye.

% 90'nın Sivastan, Trabzondan, Rizeden, Vandan babası Bizansa gelmiştir halbuki.
    Ninemin babası istanbulda imiş dedesi çağrınca memlekete gitmişler osmanlı zamanında

Sayfa 964/1002 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •