Sayfa 696/1002 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Ons 2.031 direncine geldi yine.
    Bu sefer deler geçer diyorum.
    Sonraki direnç noktasını yazmıyorum bile.
    Burayı okuyan ve teknik analiz bilen herkes o rakamı biliyor zaten.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Üstadım dinlenin biraz.
    Nöbeti ben devralayım.
    Olma mı?
    Olur tâbiki, gece arasan 1 tane yönetici bulunmaz, ben daha ben mesajımı gönder diyemeden sildiler.

Ben kimse yoktur derken, iki tanesi başlığın başında zeballah gibi dikiliyormuş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ne bu altın madeninin ismini duydum ne de cismini, memlekete ne yaptıklarını maalesef yazamıyorum.

Tamam madenciliğe karşı değilim fakat bu kafayla değil, örneğin gravite yöntemi varmış bilmiyordum fakat mantığını

anladım, 200 dolardan 2.000 dolara fırlayan altını bir zahmet pahalı çıkartsınlar, siyanürle ayrıştırılırsa onsunda 375

dolar kazanılıyormuş, korkunç bir kâr bu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Merhaba,

Bir konuda danışacaktım forumdaşlar. Kıbrıs'a kimlik kartı ile gidilebiliyor malum, TR'den çıkış yaparken de kimlik kartı yeterli oluyor mu acaba? Seyahate giderken pasaportu yanıma hiç almamayı düşünüyorum da, bir mahsuru olur mu?

Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bir konuda danışacaktım forumdaşlar. Kıbrıs'a kimlik kartı ile gidilebiliyor malum, TR'den çıkış yaparken de kimlik kartı yeterli oluyor mu acaba? Seyahate giderken pasaportu yanıma hiç almamayı düşünüyorum da, bir mahsuru olur mu?
    pasaporta gerek yok
    1 aylık giriş hakkınız nvar kağıt veriyorlar
    olduda yanlışlıkla kıbrıs girişind edamga vurdurdunuz yunanistana o pasaport süresince giremezsiniz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Siz de orada yazılan her haberin doğru olduğunu mu sanıyorsunuz?
    Eğer doğru olsaydı geçen seçimlerde sosyal medyaya göre iktidarın kaybetmesi beklenirdi..
    sosyal medya sizin eğilimlerinize göre içerik çıkartıyor böyle yorumlar çıkarımlar yapılamaz, anlamsız

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    pasaporta gerek yok
    1 aylık giriş hakkınız nvar kağıt veriyorlar
    olduda yanlışlıkla kıbrıs girişind edamga vurdurdunuz yunanistana o pasaport süresince giremezsiniz
    Teşekkürler Başkanım

8. Ülkenin sağda denge kuracak bir partiye ihtiyacı var.

İYİ parti bu amaçla yükselmişti.

Ancak Meral bacı bunu sabote etti ve mevcut partiler için alterenatifsizlik algısı oluşturdu.

İYİ partideki yoğun ihraçlarla Meral bacı kendi hükümdarlığını devam ettirmemişse Turhan Çömer seçim sonrası alınacak hezimet rüzgarı ile partiyi toparlayıp ülkenin ana eğilimi olan sağ iktidara seçenek oluşturabilir.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 696/1002 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •