Sayfa 846/1002 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Kraliçe de 39,69 direncini kanırtıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    https://www.tcmb.gov.tr/kurlar/199604/16041996.xml

1996 da 73 olan şerro , 1998 de 300 gaymeydi a.q Bence o günlere geldiğimize çoğumuz inanmak istemiyor , Hala IMF programı ile kasaya konan 200-300 gayme ve özelleştirme gelirleri olduğu o dönemi hepimiz özlüyoruz gibi
    73 bin ve 300 bin..

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Altında neler oluyor
    Yılbaşından beri 2 aydır yataydı. Piyasanın %8-10 ARASI gerisinde kalmıştı. Onu düzeltiyor..

4. İnsanların kafası öyle bir dolandı ki bazı yorumlarda onlara aslında yorumda denmez de işte laf-ı güzaf mı desek. Her ne hal ise.. Her şeyin fiyatının roket olduğu bir ortamda konut fiyatlarının düşeceğini yazıyorlar. Bu artık ev sahibi olunamayacak olmasının ümitsizliği midir bilmem ama çok mantıksız sözler. Tekrar söylüyorum parası olup ev ihtiyacı olan hemen alsın. Artmaması mümkün değil. Bir kere sektör durma noktasına geldi. Üretim yok. Eee maliyetler aldı başını gitti.. Eee Temmuz'da asıl piyasayı kilitleyen %25 kira sınırlaması da kalkınca seyreyleyin piyasayı. Eskisi kadar satın alamayan olabilir. Tok satıcı satmayabilir. Ama değer her zaman kendini korur. Çoğu ev sahibi şimdiden satmasa bile döviz ve altın cinsinden sabitlemeye başladı bile.. ALLAH HERKESİN YARDIMCISI OLSUN...

5. Tl o kadar çok değerli ki amazon germany i geçtim amazon uk den misal gstar kot alıyorum , 35 sterline gelen kot tr mağazasında 3500 tl.
    Yaz başında burada columbia ayakkabılar aldığımı yazmıştım, geçen baktım haberlere bile çıkmış.tr mağazasında 9-10 bin olan ayakkabı amazonda 2500 tl.şu yurt dışı giyim olayını tr de çıkaran kişi olduğumu düşünüyorum

Tek hobim olan kahve işini mesela şu an stockholmden subscribe yaptım, tr de 4-5 bin tl olan geisha çekirdekler 50 euroya geliyor kapıma kadar.

Seçim sonrası bu yurt dışı alışverş işlerinin ciddi kısıtlanacağını düşünüyorum.yapacağınız alışverişleri yapın bence..

Şu an ki değerli tl ile tr ye döviz yatırımı gelmez.turizmde bile ciddi sıkıntı yaşarız.elin almanı kaş a gidip 2 tane burgere 30-35 euro verirse 3. Gün geri döner.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Başkan koooşşş
    2.069’u delmiş geçmiş.

Seyis nerede?
    Bu gece 2131,69 yeşirmi diye bakıyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Tl o kadar çok değerli ki amazon germany i geçtim amazon uk den misal gstar kot alıyorum , 35 sterline gelen kot tr mağazasında 3500 tl.
    Yaz başında burada columbia ayakkabılar aldığımı yazmıştım, geçen baktım haberlere bile çıkmış.tr mağazasında 9-10 bin olan ayakkabı amazonda 2500 tl.şu yurt dışı giyim olayını tr de çıkaran kişi olduğumu düşünüyorum

Tek hobim olan kahve işini mesela şu an stockholmden subscribe yaptım, tr de 4-5 bin tl olan geisha çekirdekler 50 euroya geliyor kapıma kadar.

Seçim sonrası bu yurt dışı alışverş işlerinin ciddi kısıtlanacağını düşünüyorum.yapacağınız alışverişleri yapın bence..

Şu an ki değerli tl ile tr ye döviz yatırımı gelmez.turizmde bile ciddi sıkıntı yaşarız.elin almanı kaş a gidip 2 tane burgere 30-35 euro verirse 3. Gün geri döner.
    Ayakkabı giyim ne ki, Çinden seks zımbırtısı getiriyordu bu ahali, taaa.. 20 yıl önce.

Peki sen nereden biliyorsun derseniz, gümrüğe takılan paketler Avpim diye bir yere gidiyormuş.

Orada herkesin gözü önünde paket açılınca da, küçük kıyamet kopuyormuş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Borsalarda Altında da bu gün aşırı iyimserlik var ...Bakalım haftaya da devam edecek mi!!!!

Bu arada Hanıma olan bilezik borcunu da taksitli ve ötelemeli kredi kartı ile aldım, daha ödeme yapmadan bayağı kar yazmışım a.q..Seçimden sonra da deval olursa bilezik bedavaya gelecek gibi

Bu Ötelemeli taksitli alışverişler bayağı iyiydi...Bankalar kampanyayı Ocak da sonlandırdılar
    Bana kırmızılı banka şubat ayında da 1 ay öteleme bana özel 2 taksit ve 3 taksit verdi.
    1 çeyrek altın aldım 3 taksit,
    Bir gün sonra 2 çeyrek aldım. Bu kez 1 ay erteleyip 2 taksit yaptı.
    Bakalım martta aynı kampanya olacak mı?

Sayfa 846/1002 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •