Sayfa 147/1002 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    tamam işte ben de görüntüyü buraya yapıştırın diyorum cahilane olarak..
    Fotoyu ben ekleyeyim

Sitede %2 yazıyor AMA altında da

Abd hükümeti %3.1 olarak açıkladı diyor

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben türksat kullanıyorum...Fiyatı diğerlerine göre makul gibi ama geçen yıla göre %100 zam geçirdiler...
    Ben 80 ödüyordum engelli indirimi dahil yeni tarife iki sene geçti sayılır 200 den aşağı olmayacak. Cep telefonu faturaları dahil yıllık 9000 TL fatura çıkıyor. Böyle bakınca en geç seçimden sonra elektriğe sağlam geçireceklerini düşünüyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben 80 ödüyordum engelli indirimi dahil yeni tarife iki sene geçti sayılır 200 den aşağı olmayacak. Cep telefonu faturaları dahil yıllık 9000 TL fatura çıkıyor. Böyle bakınca en geç seçimden sonra elektriğe sağlam geçireceklerini düşünüyorum
    Engelli indirimi yok ha..!

Yuh diyorum artik, yuh..!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    Yandaş,yalaka kanallarında daha emekliye müjde haberleri yok,sebebi emekliye ireisleri %12 geçirdi ondan galiba,şubatta varmış guya,temmuz zamından sonrada eylül,ekimde düzenlme olacak demişlerdi,emekli babayı aldı,zaten 22 senedir babayı alıyor,2000 sonrası intibaklarda verilmedi,eskiden ben çalışırken benim peder biz 500-600 alırken oda 450 alıyordu,şimdi memur 35-45 alacak,emeklinin 3 katı maaş alacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    O malumda ömrü yeterse,sistemde şubatta biletinin kesildiği belirtiliyor,eğer şubatı yırtarsa girecek kazık boyutları kule boyu olacak,yani o zaman geldiğinde ortalık karışacak çok fazla belediyeleri kaybettiği için.

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Yandaş,yalaka kanallarında daha emekliye müjde haberleri yok,sebebi emekliye ireisleri %12 geçirdi ondan galiba,şubatta varmış guya,temmuz zamından sonrada eylül,ekimde düzenlme olacak demişlerdi,emekli babayı aldı,zaten 22 senedir babayı alıyor,2000 sonrası intibaklarda verilmedi,eskiden ben çalışırken benim peder biz 500-600 alırken oda 450 alıyordu,şimdi memur 35-45 alacak,emeklinin 3 katı maaş alacak
    Beklenen gelişme, iflas eden ülkelerde ilk emekli gözden çıkarılır. Üretimden gelen gücü bile olmadığı için... Hesabı emeklilikten birşey gelmeyecek gibi yapıp o kanalları da seyretmeyip Netflix falan seyretmek gerek.

7. eskiden 2 lira makas ile gram altın alıyordum.

şimdi bakayım dedim yonca da 60 tl makas var.. alım satım için öneriniz var mı acaba ?

8. Memur emeklisi hep yüzde 13 fazla felan alırken SGK ve Bağ-Kur sendikaları arpa görmüş öküz gibi sesi çıkmıyor, ulan diski, fiski, bi ses verin en azından böyle olmaz falan deyin bi yerde yürüyüş yapın Allah ın sığırları, Tip ine koduğumun Tip i, adında hesapta işçi var ulan hem işçi hem işçi emeklisi için bi miting yapın , hiç bir siyasal hedef gütmeden her kesimden insanı çağırın internet ten, bina içinde cart curt ederek hak alındığı nerede görülmüş.

Bu memleketin tamamı işçi düşmanı yani siyasi erk hangi taraf olursa olsun, sol partilerin yöneticilerine bakın bir tane asgari ücretli işçi yoktur ya akademisyen, ya sanatçı ya hukukçu bunlardan ne işçiye ne emekliye 5 kuruşluk hayır gelir, zaten sağ partiler kuruş koklatmak istemez oldum olası. Vatan, millet sakarya edebiyatı ile oy toplarlar. Kimse yok muuuu, evet kimse yok Açık Mert Korkusuz.

Şu olay yani farklı maaş zammı Fransa'da falan olaydı da göreydik. Vay anasını arkadaş..

Sayfa 147/1002 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •