Sayfa 563/1002 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    gönen baldo pirincin paket fiyatı 80 tl olmuş
    la millet eskiden ucuz diye makarnaya patetese pirince abanırdı patatesten sonra pirinçte çıktı listeden
    Bir arkadaş burada bir kg pirinç fiyatı bir USD diyordu

2. Ortalık toz duman. CHP yedi düvele karşı. İktidara karşı kimse eleştirmiyor sanki tüm her şeyin müsebbibi CHP gibi bir savaş var ortada. Seçmen bu durumda nasıl bir karar verir bilmiyorum. CHP içinde de CHP ye savaş var.

3. Sanki CHP de kurultayda Kılıçdaroğlu tarafında yer alanları harcıyorlar bu da en azından CHP li seçmen tarafından bölünmeye yol açabilir CHP bu konuda taraf olma cezasından vazgeçmeli.

4. Cari açık düşmüş diye yazmışlar ama. Bunjn sebebi altın ithalatını neredeyse yasaklayıcı sebepler yüzünden. Bu da kaçak altın girişini hatta kaçak ballı altın ticaretini tetkikler.

5. [QUOTE=Tinaz;6710050]Halk sahipsiz hissediyor kendisini. Yanımıza gelen bir depremzede anlatıyor: Kentin hesap vermesi gereken kişilerinden biri olan il sağlık müdürü depremin hemen ardından istifa edip AKP den aday adayı oldu. Ya vali? Vali de istifa etti ve AKP den aday adayı oldu. Belediye Başkanı Lütfü Savaş tekrar aday oldu. Müteahhitler kaçak, biz öldüğümüz ile kaldık. Suçlu biziz çünkü biz öldük!

https://www.cumhuriyet.com.tr/yazarl...ource=Anasayfa[/
    seçim zamanı baktığınız zaman aday olanlara valisi kaymakamı yargıcı hep malum arabi partiden aday oluyorlar arabi partinin nasıl devletin bütün yönetim kadrolarını kendi aralarında paylaştıklarını ap açık gözümüze sokar gibi gösteriyorlar ordunun durumunu gizliyorlar ana muhalefetteki zevatlar Türkiyenin röntgeninden habersizler suriyenin arabına ne amaçla vatandaşlık verildiğinin bile farkında değiller

6. Şurda 3 ay sonra doların yıllık getirisi %20 ye düşecek bakalım ne olacak merak ediyorum.resmen son 3-4 yılda enflasyon karşısında döviz yatırımcısı parasının yarısını kaybetti.

7.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Şurda 3 ay sonra doların yıllık getirisi %20 ye düşecek bakalım ne olacak merak ediyorum.resmen son 3-4 yılda enflasyon karşısında döviz yatırımcısı parasının yarısını kaybetti.
    Biz evi 100 gremseye aldık değer olarak ev fiyatları uçtu gözüyle bakıyorlar bizim rvin edeceği 1,5 milyon gremse 3,4 milyon. Altın dolar uzun vadeli sabır getiren bir yatırım eninde sonunda değerini bulur hatta geçer. Yeter ki paran olsun.

8. Seçimden hemen önce tüm nakit avansı çekecem bir iki aylık altın yada dolar alırım bakalım tutarsa üç beş kuruş kazanırız

Sayfa 563/1002 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •