Sayfa 191/1002 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    O ayetle ilgili ilişkili zaman, mekan ve olayları da açıklarsanız memnun oluruz. Hocalar gibi kaçamak yanıt vermeyin lütfen.

İslam neymiş bir müslümanın açıklaması ile anlarız.
    müslümanların yaradanı öyle bir kitap gönderiyor ki, herkes okuduğunda farklı bir şey anlasın
    kolay anlaşılmasın, günün birinde 1.5 milyar müslümana ulaşılırsa bir o kadar da meal ortaya çıksın, ne kadar yüce bir düşünce..

kuran meallerini yayınlayan sitelere bak 20 ayrı meşhur din alimi, aynı ayet fakat 20 ayrı meal
    ne ince bir din anlayışı değil mi, geçtim sıradan insanların okuduğunda ne anladığını
    arabı bile okuduğunda diğer araptan farklı anlıyor..

oldum olası ne yahudileri ne arapları sevdim
    ikiside aynı soydan gelmiyor mu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    O ayetle ilgili ilişkili zaman, mekan ve olayları da açıklarsanız memnun oluruz. Hocalar gibi kaçamak yanıt vermeyin lütfen.

İslam neymiş bir müslümanın açıklaması ile anlarız.
    Bilgi düzeyim yetmiyor. Siz iyi birine danışın veya google a sorun?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    oldum olası ne yahudileri ne arapları sevdim
    ikiside aynı soydan gelmiyor mu
    az daha geriye gidersen sen de aynı yerden geliyorsun, dinen de veya evrimsel olarak ta..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    az daha geriye gidersen sen de aynı yerden geliyorsun, dinen de veya evrimsel olarak ta..
    keşke araplar(filistinliler) ile yahudiler seni duyupta ikna olsalar...

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    keşke araplar(filistinliler) ile yahudiler seni duyupta ikna olsalar...
    değil millet olarak aynı çekirdek aile içinde bile kanlı bıçaklı olanları çok gördüm
    onun için ikna olsalar ne olacak, husumetin tohumları atılmış artık..

Siler kaçarım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Çocuk kaçırma vakalarında Gaziantep birinci sırada. Diğerleri Adana, Urfa, Diyarbakır, yani GüneyDoğu ve Doğu Anadolu ilk sırada. Acaba İncirlik üzerinden kaçırılıyor olabilir mi? Orayı kimse denetleyemez neticede. Kimbilir?

https://www.ekonomim.com/dunya/epste...-haberi-724026

Bir bokta da birinci olmasak olmaz mı?

Yüzde 99 u (ki yanlış bir veri)* Müslüman ülkedeki suç ve şiddete eğilim neden bu kadar yüksek?

Yüzde 85 i Ateist olan İsveç ve Japonya da neden bu kadar düşük?

TC de, Dini eğitimine, ibadet için ayrılan bütçeye, dini bayramlara vs. herşeye veri olacak olan olan ve NEDENSE TC TARİHİNDE HİÇ SORULMAYAN "sizin dini inanışınız nedir?" sorusu sorulup istatistiksel veri elde edilmek istenmez?

Örneğin böyle bir anket yapılsa ve nüfusun yüzde 25 i Ateist ve deist çıksa (ki hiç şaşırtıcı bir sonuç olmaz) herkesin KDV, MTV vs. ile oluşan bütçede Diyanete ayrılan pay ne olabilirdi?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 191/1002 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •