Sayfa 240/1002 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Orada dedigi artis oraninin eşitligi, maaslarin esitligi degil.

Promter'e yukleyen cok ince bir cumle kurmus orada, Memur ve isci emekli maaslarinin eşitligi seklinde anlasilmasi icin.
    Nasıl olsa bizler keriz, bizler bunu yeriz.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Damadın çalıştığı fabrikada patron gözü karartmış işçi çıkaracakmiş biraz çıkarmış ama daha fazla çıkaracam diyormuş.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Antalya da özel bir okulda çalışan Türk dili ve edebiyatı öğretmeni Emine Karakaş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde yaptığı konuşma ile hedef gösterilmişti.

Karakaş konuşmasında, Cumhuriyetin bütün nimetlerinden faydalanıp onu yok etmeye çalışıyorlar. Bir yanda yüz yıl önce anayasa Cumhuriyet yazdımak için ömrünü feda edenler bir yanda bugün onu yok etmeye çalışan Türkiye Yüzyılı masalına herkesi inandımaya çalışanlar, ifadelerini kullanmıştı. Karakaş ın, konuşması sosyal medyada paylaşılarak hedef gösterilmişti. Tepkiler üzerine Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Karakaş hakkında halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama suçlamasıyla adli işlem başlatılmıştı. İşlemin ardından da Karakaş gözaltına alınmıştı.

Karakaş ın 12 Ocak ta Milli Eğitim Müdürlüğü nün söz konusu okula gönderdiği yazı ile iş akdinin sona erdirilmesi ve maaşının kesilmesinin istendiği öğrenildi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa
    bayan kardeşimiz siyasilerin bile zekasının yetmediği günümüz Türkiyesine teşhis koyamadığı bir Türkiye gerçeğini ne kadar güzel anlatmış konuşmasından müthiş etkilenmiştim iyi ki hatırlattınız sayın tınaz

4. Londradan

Geçen yıl 21 pound tutan market alışverişi

Bu yıl 28.35 pound tutmuş

%35 !

%5 lik zam 35 lik rakiya esdeger.o kadar degerimiz var bu ulkede.anlayin iste.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
    Şehir hastaneleri de Araplara satılıyor

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, bir şehir hastanesinin satışı için Körfez'den bir Arap yatırımcıyla görüşmelerin sürdüğünü, diğer kamu özel işbirliği (KÖİ) projelerinin bu satışı takip edebileceğini söyledi.

https://www.sozcu.com.tr/sehir-hasta...tiliyor-p15957
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    %5 lik zam 35 lik rakiya esdeger.o kadar degerimiz var bu ulkede.anlayin iste.
    %5 ile emeklilerimiz

Rahat rahat Granadilla’sını yiyecek

Sayfa 240/1002 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •