Sayfa 467/1002 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    Vay Reha abim. Temel Karamollaoglu'yla raki icmisligin bile varmis. Kim bilir listede daha kimler vardir ))))

https://www.gazeteduvar.com.tr/gunde...llaoglu-montaj
    Valla aslında o içmeyecekti, fakat benim rakı içişimi görünce özendi galiba?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Yabancılara konut karşılığında vatandaşlıktan veriliyor da bu şartlarda yabancılar için de pahalı bizim ülke.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Türkiye'nin tek sorunu faiz değil. Birincisi kayıtdışı ekonomi ikincisi tasarruf bilmeyen devlet bu ikisi çözülmeden faizleri %150 de yapsan değişen bir şey olmaz
    300 Gaymeyi geçen herşey ama herşey kredi kartı, EFT, havale ile ödenecek dersiniz, herkesin ama herkesin harcadığı paraya bakarsınız 1-2 yıl sonra ahalinin osuruğunu kesersiniz.

Muslukçu Amed abi Doblomu almış, Amed abi senin 11.500 gayme emekli maaşın var, bu Doblo ise 1 milyon bu ne iş dersin, hanımın takısı anamın bakısı der ama takip devam eder, oğlanı everirken yaptığı masrafta ümüğünü s.kersiniz.

Biraz karışık oldu ama, yaşam boyu harcama takibi diyelim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yabancılara konut karşılığında vatandaşlıktan veriliyor da bu şartlarda yabancılar için de pahalı bizim ülke.
    Daha ucuzu nerede doğrudan vatandaşlık veren, Ruanda, Etiyopya, Mozambik demeyin sakın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Çözemediğim tek şey ise, Fas, Tunus, Cezayir, Libya, Mısır, Ürdün, Lübnan, Suriye, Irak, İran bizi kıskanmıyorda, Almanya, Belçika, Fransa, ingiltere, Avusturya, İtalya, Norveç, İsveç v.s. bizi neden kıskanıyor?

Çözen varsa, buraya yazsın bunu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. Walla ben Kıbrıs’a yerleştim. Bir yıl buralara bakacağım oldu oldu olmadı geri dönerim. Burda sistem bir acayip, lık lık ve araba ucuz, geri herşey pahalı. Ha birde Misafirin geldimi götürürsün bir otele (anladınız siz) 300 lirayla ye iç naparsan yap. Üstüne bir şeyler al. Ama kaptırmayacaksın kendini yoksa manaya gülüm nanay
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

7. Burada masaüstü sürümüne geçiş yapıldığımda yani full site sonra mobil görünüme geçiş nasıl en kolay oluyor bilen yazarsa iyi olur artık opera kullanıyorum chrome kendi başına işler yapıyor arka planda herkesinde bilgisi olsun ne b.. K yediği belli değil tükettiği veri günde 1 gb imiş sittir edince krom adisini tüketim 0.2 gb oldu Neyse mobil görünüm nasıl hemen geçilir.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Haaa.... Bu ay itibarı ile;

HİSSENETTE TAM 20 YIL

Çakma nick olmaksızın ve kendi adımla.
    Bu durumda hisse net ın size 100 lük tekirdağ göndermesi gerekir, bu konunun behemehal yönetimden alaka görmesi gerekir.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 467/1002 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •