Sayfa 649/1002 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sayın yöneticim,

Bende hız eskisine döndü.
    Normal yani.
    Bir sorun görünmüyor.
    haydi geçmiş olsun o zaman. Pazartesi piyasalar açılmadan düzeltiriz demiştik bir 14 saat erken halloldu. Kendime bir duble rakı koyayım bunun şerefine.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

2.  Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    haydi geçmiş olsun o zaman. Pazartesi piyasalar açılmadan düzeltiriz demiştik bir 14 saat erken halloldu. Kendime bir duble rakı koyayım bunun şerefine.
    Elinize sağlık.
    Şu emojilere rakı kadehi de eklesen hocam elin değmişken

Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Reha hocam dünden beri çok kızdın bize. Bir şeyleri düzelttiğime inanıyorum tekrardan bakar mısın siteye rica etsem?
    Sn. Objektif, şu anda ben de Vadofone mobil 4.5G internette ve Vadofone ADSL internette herhangi bir sorun yok.

Umarım tüm arkadaşlarda sorun çözülmüştür, emeğiniz için biz teşekkür ederiz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Temel sıkıntı şurada...:
    Toplum/bireyler kısa vadeli düşünür. Hele çocuğu evladı söz konusu ise...

Sen "cemaate/tarikata üye olmayan iş bulamaz!" dersen, evladını cemaate, tarikata sokar.
    Sen "Meslek Lisesi mezunu iş bulamaz, İmam Hatip Mezunu bulduğun işte tepende müdür olur!" dersen,
    evladını İmam Hatip'e gönderir.

Memleketin orta/uzun vade planlarını, eğilimlerini, gereklilik ve gerçekliliklerini devlet düşünür...
    Diyeceğim ama... Bir hüzün alıyor beni.
    İki sene önce evladi mesleğe yazdırırken evde çok tartışma çıktı,keza o sene mesleki eğitim yüzdelik dilimleri talepten dolayı çok düştü,sanırım bazılarında bir uyanış varki talep patladı,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    İki sene önce evladi mesleğe yazdırırken evde çok tartışma çıktı,keza o sene mesleki eğitim yüzdelik dilimleri talepten dolayı çok düştü,sanırım bazılarında bir uyanış varki talep patladı,
    Sağlıklı, mutlu, uzun bir ömrü olsun kardeşimizin. Gönlünce, gönlünüzce olsun hocam.
    Biraz da cehaletten, geçmişte kimlerin canı yandı, "X'in tedrisatından geçmezsen, iş yok/güç yok!" dayatmasından...
    Denebilir ki, onlar da akıllı olsaydı. Cehalet olmayaydı...

6. Bu halk 100gr hamburger alırkende mi düşünecek

Patates 250

İçecek 60

Kendim yaşadığım olay şöyle olmuştu ; 10 yıl önce ;

Adamlar iş yapacak nitelikli yönetici bulamıyorlar benim adımı vermiş birileri ; aradılar kendimi anlattım , tamam abi sorun yok dediler ( çok güzel maaş teklifinden ok demiştim ) ; sonra Yönetim kurulu başkanı bu adamın cemaati yok demiş a.q...Yani tepedekiler hala bunlara önem veriyor...

Gençlerimizde Yurtdışına kaçıyor ....

8.  Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Sağlıklı, mutlu, uzun bir ömrü olsun kardeşimizin. Gönlünce, gönlünüzce olsun hocam.
    Biraz da cehaletten, geçmişte kimlerin canı yandı, "X'in tedrisatından geçmezsen, iş yok/güç yok!" dayatmasından...
    Denebilir ki, onlar da akıllı olsaydı. Cehalet olmayaydı...
    Cümlemizin hocam,ilkokul mezunuyum,hayat bizden artık elini eteğini çekti,belki 15 bilemedin 20 sene daha burdaym,
    Biz son jenerasyon 71 72 73 74 ler ,jubileyi yaptık diyebilirim,her anlamda,evlatların hayatlari çok zor malesef...
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 649/1002 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •