Sayfa 692/1002 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Istanbulda olsam imamogluna iyi verirdim.ankarada olsam mansura da oy verirdim.bence bu iki il dışında o olmuş bu olmuş çok önemli değil.bu bir belediye seçimi çok anlam yüklemek manasız.parasi için birini kıskanmam konusuna gelince yillardir bu topige yazarim öyle bir kişiliğim var mıdır yokmudur onu forumdaslarin değerlendirmesine birakiyorum.ama burada her ekonomik sınıftan arkadaşımız var herkes özgürce düşüncelerini yaziyor.para konusunu düşünmek ve öne sürmek ayrım konusu yapmak ayıp mıdır değil mıdır forumdaslarin değerlendirmesine birakiyorum.ben kimseyi parasıyla degerlendirmem benden fazla parası var diye kıskanmam.para insanı bir değer konusu degildir

Bir insan nasıl olur da ben emekli maaşı olarak senin üç katını alıyorum ondan sen beni çekemiyorsun diye düşünebilir ki.Demek kanada da düşünce tarzı bu.Eh amerikaya yakın olunca doğaldır.Biz memleketimizde hala bu tarz şeyleri konuşmayı bile ayıp sayarız.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Istanbulda olsam imamogluna iyi verirdim.ankarada olsam mansura da oy verirdim.bence bu iki il dışında o olmuş bu olmuş çok önemli değil.bu bir belediye seçimi çok anlam yüklemek manasız.parasi için birini kıskanmam konusuna gelince yillardir bu topige yazarim öyle bir kişiliğim var mıdır yokmudur onu forumdaslarin değerlendirmesine birakiyorum.ama burada her ekonomik sınıftan arkadaşımız var herkes özgürce düşüncelerini yaziyor.para konusunu düşünmek ve öne sürmek ayrım konusu yapmak ayıp mıdır değil mıdır forumdaslarin değerlendirmesine birakiyorum.ben kimseyi parasıyla degerlendirmem benden fazla parası var diye kıskanmam.para insanı bir değer konusu degildir
    Bu seçime o kadar önem veriyorum ki ; Şöyle özetleyeyim. Evlat Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi orası hayali idi. Girdiğinden bu yana Kayyum Naci'nin çocuklara etmediği kalmadı. Bu sene başında da yurtları sözüm on a yıkacağız diye boşalttılar. Gümüşsuyu'nda ev tuttum ve adresimi oraya taşıdım. 3 oy bizden İMAMOĞLU'na ve geleceğimize.. Bizim için seçim o kadar önemli. Eğer İstanbul kaybedilirse İstanbul 'luyu ve Türk halkını çok zor bir süreç bekliyor... Benim evlat dünyanın her yerinde iş yapacağı bir İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ diplomasına sahip olacak inşaallah. Ama diğer çocuklar ne yapacak. Saray eşrafının kölesi olacaklar. Belki artık ülkede seçim bile olmayacak..

İstanbula bir şey demem.İstanbulda olsam imamoğluna mutlaka gidip oy verirdim.Onun oy çaldırma gibi bir sabıkası yok.O akşam delikanlıca itiraz etti oylara sahip çıktı seçimi söke söke aldı.Gene alması için üzerime düşeni yapardım.

5. Chp deki safralar kurultayda tokatlanıp gönderilince gürültü yapmaya başladılar partiyi babalarının çiftliği zannediyorlardı tokatlanıp gönderilince ağladılar Chp Türkiyenin kurucu partisidir arabi partiler gibi olamaz safralara bu anlatılmalı İstanbul kaybedilince en çok bu safralar sevincektir pkk sevicilerin aday çıkarmasınıda bu safralar istemiştir

6. Ne ABD siyasetini biliyorum ne de İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'nun ne yaptığından haberim var. Ama şunu net olarak söyleyebilirim: ABD de seçimi Trump kazanacak, İstanbul'da Murat Kurum kazanacak, %100 eminim. Nerden mi biliyorum? Çünkü sosyal medya aracılığı ile alttan alta kulağımıza fısıldıyorlar ne olacağını. Bize de seçim günü formaliteyi yerine getirmek kalıyor.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Ne ABD siyasetini biliyorum ne de İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'nun ne yaptığından haberim var. Ama şunu net olarak söyleyebilirim: ABD de seçimi Trump kazanacak, İstanbul'da Murat Kurum kazanacak, %100 eminim. Nerden mi biliyorum? Çünkü sosyal medya aracılığı ile alttan alta kulağımıza fısıldıyorlar ne olacağını. Bize de seçim günü formaliteyi yerine getirmek kalıyor.
    Sosyal medyada dünya kadar yalan yanlış haber ve algı yapan hesaplar var.. Ne yazarlarsa yazsınlar seçim sonuçları 31 Mart gecesi belli olacaktır bence..

8.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Sosyal medyada dünya kadar yalan yanlış haber ve algı yapan hesaplar var.. Ne yazarlarsa yazsınlar seçim sonuçları 31 Mart gecesi belli olacaktır bence..
    Siz sosyal medyayı, herkesin kafasına göre yalan yanlış algı yaptığı başıboş bir mecra mı sanıyorsunuz?
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 692/1002 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •