Sayfa 693/1002 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Siz sosyal medyayı, herkesin kafasına göre yalan yanlış algı yaptığı başıboş bir mecra mı sanıyorsunuz?
    Siz de orada yazılan her haberin doğru olduğunu mu sanıyorsunuz?
    Eğer doğru olsaydı geçen seçimlerde sosyal medyaya göre iktidarın kaybetmesi beklenirdi..

2.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Siz de orada yazılan her haberin doğru olduğunu mu sanıyorsunuz?
    Eğer doğru olsaydı geçen seçimlerde sosyal medyaya göre iktidarın kaybetmesi beklenirdi..
    Zeka ile ilgili olsaydı seçim sonuçları kaybetmesi gerekirdi. Zeka seviyesi ne kadar düşükse o kadar çok oy alıyor. Aslında seçimi hayvanat bahçesinde yapsalardı daha çok oy alırlardı diyecektim de yok yok. Şimdi hayvanlar az yem kötü bakım olsa oy vermezlerdi.

3. Reha başkanı küstürdük galiba.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Zeka ile ilgili olsaydı seçim sonuçları kaybetmesi gerekirdi. Zeka seviyesi ne kadar düşükse o kadar çok oy alıyor. Aslında seçimi hayvanat bahçesinde yapsalardı daha çok oy alırlardı diyecektim de yok yok. Şimdi hayvanlar az yem kötü bakım olsa oy vermezlerdi.
    Ona zeka seviyesi değil de eğitim seviyesi desek daha iyi olur. Zeka zaten yok..

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bizim bunakları dikmesini iyi biliyor önlerine 3 gayme ot koydu..Şimdi bizim bunaklar koşa koşa gider TAK partiye basar reyi a.q...

Tarafsız olarak bakarsak Tak parti ittifakında İstanbul için bir kırılma yok..CHP nin oyu da belli...Canan gibi sandıkları koruyabilecek bir örgütte ortada kalmadığına göre , EKO nun Başkanlığını Halk beğeniyorsa oy verir..Tamamen EKO nun seçime nasıl hazırlandığına göre değişir...

Mesela Ataşehir Metrosunu neden açmadı???? TAK parti Finans Merkezi adı atında 100 katlı göldelenleri dikti, ne yol yaptı ne de Metro...Eko da oraya birşey yapmadı...

Neyse ben bu seçimde tarafsızım...Kim kazanırsa kazansın , benim kaybedecek ne bir koltuğum ne de ihalem var...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Ona zeka seviyesi değil de eğitim seviyesi desek daha iyi olur. Zeka zaten yok..
    belki o yüzden eğitim sistemiyle sürekli oynuyorlar. kasıtlı bir kötüleştirme politikası var gibi..en önemli unsur insanların sorgulama yeteneğinin olmasını istemiyorlar..

7.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    belki o yüzden eğitim sistemiyle sürekli oynuyorlar. kasıtlı bir kötüleştirme politikası var gibi..en önemli unsur insanların sorgulama yeteneğinin olmasını istemiyorlar..
    Aynen öyle. Bugün Eminönü meydanında bir sahne kurmuşlar. Bayrak dağıtıyor malum parti elemanı. Bildiğin sıyrık hemen sıyrıklar toplandı. Sayıca bizden fazlalar yapacak bir şey yok..

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bizim bunakları dikmesini iyi biliyor önlerine 3 gayme ot koydu..Şimdi bizim bunaklar koşa koşa gider TAK partiye basar reyi a.q...

Tarafsız olarak bakarsak Tak parti ittifakında İstanbul için bir kırılma yok..CHP nin oyu da belli...Canan gibi sandıkları koruyabilecek bir örgütte ortada kalmadığına göre , EKO nun Başkanlığını Halk beğeniyorsa oy verir..Tamamen EKO nun seçime nasıl hazırlandığına göre değişir...

Mesela Ataşehir Metrosunu neden açmadı???? TAK parti Finans Merkezi adı atında 100 katlı göldelenleri dikti, ne yol yaptı ne de Metro...Eko da oraya birşey yapmadı...

Neyse ben bu seçimde tarafsızım...Kim kazanırsa kazansın , benim kaybedecek ne bir koltuğum ne de ihalem var...
    Yanılıyorsunuz aslında kaybedecek çok şeyimiz var. Ülkemizi kaybetmek üzereyiz.

Sayfa 693/1002 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •