Sayfa 963/1002 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bekliyorlar tabiki, benim iki yeğenim istek mektubu ile gittiler Almanyaya.

Bari bizimkiler derken, neyi kastettiğinizi yazın.
    Bizimkiler canım memleketi batırdıktan sonra batırılacak yeni memleket arayanlar. Mesela Karadağ yakında bizim bütün sahtekarları kapı önüne koyarsa şaşırmayın. Kendi ülkenizi batırdınız bizim burayı da batırmayın dehayde diyebilirler.

Erbakan hükümetin ekonomi politikalarını eleştirdi: Hep aynı hikayeler, enflasyonun düşeceği falan yok

Hükümetin izlediği ekonomi politikalarını eleştiren Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Her bahar, 'Bu bahar enflasyon düşüyor.' Her yaz, 'Bu yaz sonu enflasyon düşüyor.' Her sene, 'Bu sene sonunda enflasyon düşüyor.' Hep aynı hikayeler ama enflasyonun düşeceği falan yok. Bir kere Merkez Bankası, 'Yıl sonunda dolar 40 lira olacak' diyor. Orta vadeli programda, hükümet, 'Yıl sonunda dolar 45 lira olacak' diyor" dedi.
    https://www.msn.com/tr-tr/video/popu...b4e332bd&ei=48

Bu adam yavaş yavaş Muhalefet kanadına geçiyor...Bakalım Merkez sağdan ne kadar oy alacak!!! Halkımız yeni Mücahitini bulmuş mu!!!!

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Bizimkiler canım memleketi batırdıktan sonra batırılacak yeni memleket arayanlar. Mesela Karadağ yakında bizim bütün sahtekarları kapı önüne koyarsa şaşırmayın. Kendi ülkenizi batırdınız bizim burayı da batırmayın dehayde diyebilirler.
    Çomarları istemiyorlar deseniz, daha özet olurdu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Abi bu topikte Ankara'lıların havası da bi ayrı.
    Biz de Bakırköy'lüyüz gardaşım.
    Eski Sümerbank'ı, şimdi alışveriş merkezi olan Vita fabrikasını felan biliriz hep.

Angarayı'da zerre sevmem ayrıca. N'ebçim şehir o yahu.
    Ayrıca taksicileri de kazıkçı idi taaa 30 yıl önce.
    Bi iş için Cebeci "Pamukbank"(o zaman Pamukbank hâla vardı.) şubesine giderken.
    "Cebeci Asri mezarlığı da yakındır herhalde?" diye espri yapınca...
    Dönerken verdiğim ücretin 2 katını vermiştim taksi şöförüne
    40 yıldır makriköylüyüm bende

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Çomarları istemiyorlar deseniz, daha özet olurdu.
    Yani kibarca böyle izah ettim.

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    40 yıldır makriköylüyüm bende
    Oooo saygılar...
    Zuhurat Baba eşrafındanım ben de.
    Çocukluk, gençlik vb. 25 yıl orada geçti...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Abi bu topikte Ankara'lıların havası da bi ayrı.
    Biz de Bakırköy'lüyüz gardaşım.
    Eski Sümerbank'ı, şimdi alışveriş merkezi olan Vita fabrikasını felan biliriz hep.

Angarayı'da zerre sevmem ayrıca. N'ebçim şehir o yahu.
    Ayrıca taksicileri de kazıkçı idi taaa 30 yıl önce.
    Bi iş için Cebeci "Pamukbank"(o zaman Pamukbank hâla vardı.) şubesine giderken.
    "Cebeci Asri mezarlığı da yakındır herhalde?" diye espri yapınca...
    Dönerken verdiğim ücretin 2 katını vermiştim taksi şöförüne
    Onda yanlışın var,istanbulda 80 öncesi her alavera dalavere vardı,tacsicilermi,çoğu korsandı,zaten hala var,çoğu rte'ci 2002 sonrası, benim leptobu uçurdular arnavutköyde oğlumun evinde inerken,o günde 15 temmuz yani darbe öncesi gündüzdü,bütün kamerası olan yerleri araştırdım,arnavutköy yol güzergahı kamerasına bile baktık,o zaman çoğu kameralar sd idi,hd çok azdı,sadece mobeselerde vardı,tam mobeselere baş vuracaktım arnavutköy karakolu beşiktaş çağlayana git dedi,gittim ama saat 16.30 olmuştu,zaten indiğim beşiktaş barbaros caddesiydi,oradan taksiye binmiştim,cuma olduğu için pazartesi gel bakarız dediler,pat gece darbecik oldu iş yattı,cumartesi oldu,evdekiler gitme dediler,yahu dedim birşey olmaz dedim ne korkacam,bu yapmacık darbe dedim,çünkü araştırdım eski meslek gereği,eski ordunun arkadaşlarımlan konuşmuştum neyin nesi diye,,sokaklara caddeye çıktım kimsecikler yoktu,arnavutköy yalı kenarına gittim balıkçılar sesli,sesli konuşuyorlardı,merak ettim ne oldu dedim,kardeşim askerleri hep öldürmüşler denize atmışlar dedi,bunu ben burada çok önce belirtmiştim,neyse ortada kimsecikler yok,polisler bile ortada yok,çünkü darbe zamanındasın çoğu korkmuş saklanmış,bende mecbur eve döndüm zaten araçlar çalışmıyordu,benim oğlanında taksimde çekimleri vardı,ortalık karışmış herkes panik halinde,taxsi falanda yok,texsimden arnavutköye yürüyerek geldi kan ter içinde bunuda burada ilave ettim,neyse pazartesi oldu belediyenin beyaz masasına gittim,çağlayana gitmedim polislerinde tedirgin olduğu için,beyaz masa biz o işe bakmıyoruz,bizim araçta unutulanlara bakıyoruz dediler,benim oğlan taxsi ve dolmuşçuların sorumlusunu aradı tanıdığı için hala bize cevap verecekler guya kesinlikle araştıracağız demişler,8 sene geçti...senin istanbul dediğin merkez yerleri senden iy bilirim mecidiye köy,sarıyer benim bölgemdir,45 senem geçti zamanlan orada,arnavutköyde dairem vardı,kuru çeşmede teknem vardı,onları sattım beşiktaştaki duruyor,yani kısaca taxsici leptobumu uşurdu arabada unuttuğum için,plakasınıda almamıştım

Bende 60 yıldır Tavşanlılıyım, babamda, dedemde, dedemin babasıda, onun babasıda.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 963/1002 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •