Sayfa 728/1002 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Ama bunak, moruk tanimlamalarini sevmediğimi de belirtmeden edemeyeceğim.
    Canınız sağolsun . Siz hep genç kalın.
     Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Adamın biri. Neyi eleştirip acımasızca yargiladiysa ve oy a devsirsiyse başına geliyor.
    İlahi adalet bu olsa gerek.
    Keşke böyle olmasaydı.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Sabahın köründe galiba saat 5'ti Et Balık Kurumuna kuyruğa girdim, önümdeki sırada siz deyin 200 dene moruk, ben deyeyim 300 dene bunak vardı.

Herhalde dedim kendi kendime sabah ezanında gelmekle olmayacak dedim, bu içi geçmişler geceyarısı kuyruğa girmişler yahu.

Allahtan tabure götürmüşüm çöndüm üstüne, bekle Allah bekle öğle namazını kaçıracaz herhalde derken sıra geldi.

Uzun ama çok uzun bekleyişime değdi, şimdi eve gidip donan götümü kalorifer peteğine yaslayacağım, hanım kombiyi kapatmadıysa.
    Vay arkadaş emekli memnun baksana. Bunu çalışan zor alır. Emekli maaşı azaltılsın ülkenin itibarına harcansın. Malum tasarruf olmayan bir olaydır itibar. Emekli 6.000 ile gül gibi geçinir ben bu fotoğraftan onu anladım.

Fotoğrafta gözükmüyorum ama, 200- 250 metre ötede ben de varım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Adamın biri. Neyi eleştirip acımasızca yargiladiysa ve oy a devsirsiyse başına geliyor.
    İlahi adalet bu olsa gerek.
    Keşke böyle olmasaydı.

d

Her ne halt anlatıyorsanız, en azından ben bir b.k anlamadım yazdıklarınızdan.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Her ne halt anlatıyorsanız, en azından ben bir b.k anlamadım yazdıklarınızdan.
    Bende valla..

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Vay arkadaş emekli memnun baksana. Bunu çalışan zor alır. Emekli maaşı azaltılsın ülkenin itibarına harcansın. Malum tasarruf olmayan bir olaydır itibar. Emekli 6.000 ile gül gibi geçinir ben bu fotoğraftan onu anladım.
    Valla haklısınız, bu bir ayağı çukurda olanlara bir sürü lüzumsuz para ödüyor hükümet.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bende valla..
    Fotoğraf değişti, efendim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8. Heralde 1 yıl kadar markete gitmesem olur artık 🐑. 1 yıl sonrada oha çüş çekerim sonra da alışırım. Vakit oldukça parça parça bahçeye de Allah ne verdiyse ekmeye başlıyorum, küçük de olsa bahçeyi ağzına kadar dolduracam bu bahar... Sebzeleri toplayınca tohumdan yetiştireceğim fideler toprağa dikilmeye hazır olur. Yiyecek domates, biber, maydonoz,roka, dereotu, nane, soğan gelir bahçeden. Yazın pazarda fırsat oldukça ucuz bulduğum ne varsa kuruttum mu, bir alay turşu da kurdum mu, meyvelerden de pestil ve meyvesuyu hazırladım mı tamamdır

Sayfa 728/1002 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •