Sayfa 548/1002 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Akp MHP %35 in altında kalırsa RTE piyasanın içinden geçer.
    Hicbirsey yapamaz, topal ordek durumuna dustugunde, bu millet onlari Yalova'ya kaymakam yapmaz.

Bekle gor.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    TIP'i bilmem ama bu cografya'da yetisen en guzel adamlardan biri bu Gokhan ZAN.

Keske CHP aday gosterseydi.
    Kodumun hizipleri, partinin adını Cumhuriyet Hizip Partisi yapsınlar...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Bende bir ara Kavlak diye bir firmadan alırdım. Sonra bi baktım adamlar Tahşiş'e girmiş. Artık Kristal kırmızı teneke ye yöneldim. Yada Tariş in Kuzey Ege, Güney Ege diye adlndırdığı mallardan alıyorum. Gerçi Tariş te Tahşiş listesindeydi yanlış hatırlamıyorsam. Taşeronlarını pek denetleyemiyorlar galiba.. İsim/marka anmak istemezdim ama basına düşmüşlerdi zaten.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Birde bu fiyattan tükenmiş. O zeytinyağını yerler aga. Kullanmıyorum aq. Eskiden zeytinyağı mı bilirdik?

...

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kodumun hizipleri, partinin adını Cumhuriyet Hizip Partisi yapsınlar...
    Gunaydin Muhterem, cok hizli girdin..

5. ödeme gücü olanlar ve kredi kartı kampanya imkanı olanlar için her şey var abi. Alamayan, kıt kanaat geçinen, ay başını getiremeyenler için zor. Her şey ikiye katlanıyor bir ayda....

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Gıda da bazı firmalar nakite ulaşma sıkıntısı yaşadığı için indirimli ürün satıyor. Marmara birlik ve Torku bunu yaptı şuana kadar. Torku çuvalı 1200 TL ye şeker sattı hala da satıyor olabilir. Perakende 180-225 5 kg. Bayrama kalmaz tekrar aynı fiyatı görür şeker. Şuan için iyi bir yatırım olur kısa vade
    ...

6.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    %45 net faiz olan ortamda bir evi satıp mevduata koysanız 22 ayda faiz getirisi ile geri alıyorsunuz.hatta kendi oyurduğunuz ev bile olsa 700 binin faizi şle o evde kiracı olarak oturmaya devam edebilirsiniz.

Aklımda deli sorular..
    Bu dediğiniz aslında arbitraj yapmak oluyor.
    fakat geç kaldınız, en geç geçen sene haziran gibi konutu satmanız lazımdı, şu an ederinden düşüğe gider.
    Ayrıca bana kalırsa oturulan ev hiç bir şekilde başka bir yatırım amacıyla satılmaz.

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Neden bi Akp'li kadar şanslı değilim ya?

Deprem konutları AKP’lilere çıktı
    Kura yöntemiyle teslim edildiği iddia edilen deprem konutlarının AKP Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı ve eski AKP Milletvekili Şamil Tayyar’a çıktığı belirlendi.
    Şamil abey kendi oturmayacakmış, evi yıkılan kardeşi oturacakmış evde, tabi biz salağız ya neden kardeşin kendi adıyla yazılmadı demeyeceğiz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hatay da Gökhan Zan aday olduysa CHP onu desteklesin en azından akp adayı kazanmasın. Bu şekilde akp kazanır.
    Hatay da bir dönem AKP kazansa kentin imarı için daha mantıklı olabilir....
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 548/1002 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •