Sayfa 392/1002 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Kendim direkt pasta imalatlarına da girdiğimden 100 küsür müşterimden pastasını yediğim 2 kişi var sadece.
    Pastacılıkta asıl maliyet usta ve çırak maliyeti.bu bahsettiğim 2 müşterim pastayı özellikle kendisi yapan , usta filan çalıştırmayan adamlar ve piyasanın yarı fiyatına satmalarına rağmen piyasadakilere oranla daha sağlıklı yapmaktalar.
    Gerekirse özelden isim adres verirseniz yakın olandan alırım zira benim kimseye pek güvenim yok.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Gerekirse özelden isim adres verirseniz yakın olandan alırım zira benim kimseye pek güvenim yok.
    Bahsettiğiim pastaneler istanbul da.
    Müşterim değil ama Eğer paraya kıyıp gerçek bir pasta istiyorsanızda kukis mesela alternatifsizdir.

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bahsettiğiim pastaneler istanbul da.
    Müşterim değil ama Eğer paraya kıyıp gerçek bir pasta istiyorsanızda kukis mesela alternatifsizdir.
    Ben de istanbul dayım zaten ama çok para da vermeyi sevmem ilk açıldığında Levent çarşıya gidip her ay Venüs ten pasta alırdık eşsiz di şimdi 2 ay önce gittim eskimiş bu dediğim Özallı yıllar ve gençtim.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ben de istanbul dayım zaten ama çok para da vermeyi sevmem ilk açıldığında Levent çarşıya gidip her ay Venüs ten pasta alırdık eşsiz di şimdi 2 ay önce gittim eskimiş bu dediğim Özallı yıllar ve gençtim.
    levent taraflarındaysanız butterfly öneririm

https://www.butterfly.com.tr/kategori/pasta-kurabiye

Şaka şaka )

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    levent taraflarındaysanız butterfly öneririm

https://www.butterfly.com.tr/kategori/pasta-kurabiye

Şaka şaka )
    Evet bu yukarıdaki fiyat şaka olmalı, ....
    .......
    kukis te 775 imiş iki hafta önce ama yeşil kurt geziyor şikayet var da çok şikayet var orada gördüm.

Benim sülalem yiyecek işinde ömür tükettiğinden isim yapmış pek çok yerin ne pislik olduğunu bilirim, şahsi basit işletmeler dürüst imalatçılar tarzını bozmayan adamları bulmaya çalışırım. Pahalı demek iyi demek değil her zaman çok örnek verebilirim.

Ümraniye ana cadde'de dilaver diye bir yer vardı hep cart curt ile görece pahalı satış yapardı bir gün gece saat 3 te vitrinde farelerin videosunu çekince sittir olup kaçtılar...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
    'Palalı Sabri' adıyla tanınan Sabri Çelebi, öldürüldü

Gezi Parkı eylemleri sırasında göstericilere pala ile saldırdığı için kamuoyunda 'Palalı Sabri' olarak bilinen Sabri Çelebi, Beyoğlu'nda gece saatlerinde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü.

https://www.sozcu.com.tr/palali-sabr...duruldu-p19721
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Yiğit Bulut, Oğuz Erge cinayeti üzerine idam çağrısı yaptı.

AKP li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın başdanışmanlarından, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Üyesi Yiğit Bulut İzmir deki taksici cinayeti sonrası idam cezasının geri getirilmesi için Meclis e çağrı yaptı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa

Emeklilerle ilgili gundemi degistirmek icin herseyi yaparlar.

Ulan ayda 30 kadin olduruluyor bu ulkede, hangi gun ciktin da kinadin.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
    Twitterda gebermiş diye başlık açılmış...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 392/1002 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •