Sayfa 931/1002 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941981 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,441 - 7,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Şimşek bile dedi

En başarılı ülkeler 3.5 yılda kontrol altına aldı

Biz daha birkaç ay oldu programa başlayalı.

//////

Temiz bi 7 sene var gibi önümüzde.

Dansa devam

https://youtube.com/shorts/-e5bQyPaS...AmuU4V5_4IdRj-

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    Bana göre 500 sene,yani 7 nesile bırakılmış borç miktarı bu,ha iyi bir akıllı dürüst gözü pek adaletli kişi gelir zaten bekleniyor sistemde o zaman işler değişir,bu borç 4 /1 fiatına iner,belkide sıfırlanır 1930 yılındaki Atamızın uyguladığı metodu uygular paramızda olur,ama bunun gibi adamlar gelirse başa işimiz çok zor,onlar meydanlarda hava atmasının sebebi %10 cıvarındalar para içinde yüzdüklerinden gevrek,gevrek konuşurlar,üstelik nasıl olsa arkamızı sağlama aldık ele geçirdiğimiz yargılarlan diye düşünüyorlar,ama ummadığın dağlara kar yağmış denir buna,burası Türkiye,bir bakmışız bir anda herşey değişmiş,zaten yukarıda belirttim.

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bana göre 500 sene,yani 7 nesile bırakılmış borç miktarı bu,ha iyi bir akıllı dürüst gözü pek adaletli kişi gelir zaten bekleniyor sistemde o zaman işler değişir,bu borç 4 /1 fiatına iner,belkide sıfırlanır 1930 yılındaki Atamızın uyguladığı metodu uygular paramızda olur,ama bunun gibi adamlar gelirse başa işimiz çok zor,onlar meydanlarda hava atmasının sebebi %10 cıvarındalar para içinde yüzdüklerinden gevrek,gevrek konuşurlar,üstelik nasıl olsa arkamızı sağlama aldık ele geçirdiğimiz yargılarlan diye düşünüyorlar,ama ummadığın dağlara kar yağmış denir buna,burası Türkiye,bir bakmışız bir anda herşey değişmiş,zaten yukarıda belirttim.
    Ben pek umutlu degilim.

Bu cografyadan milliyetci muhafazakar disinda bir irade cikmaz.

500 sene gecsede.

4. Gecen sokak roportajinda bir dingil diyordu.

Ac kaldik diye CHP'ye de oy verecek degilim.

Bunlar bitmez, anadolunun cogunlugu bu kafada.

5. fırsat 20 yılda bir gelir dedik geçen genel seçimi de sağolsun at gözlüklü chp seçmeni yüzünden kaybettik.ülke de seçimi kaybedecek tek kişiyi aday yaptılar chp seçmeni aman ses çıkarmayın dedi.şimdi de çıkmış mansur reis ben aday olsaydım kazanmıştık diyor.

zaten aklı başında insanlar olarak ya seni ya imamoğlunu istedik.

siz ise belediyeler bize yeter dediniz.delikanlılık yapıp elinizi masaya vurup KK aday ise biz yokuz diyemediniz.

bu seçim o bize yeter dediğiniz belediyelere de güle güle diyeceksiniz merak etmeyin.

bir ankara chp de kalırsa kalır.

bu saatten sonra paradan para kazanamayan herkes alt levela düşer.emekli olunca şimdinin 2000 tl si yeter diyorsanız bilemem.

eliniz ayağınız tutarken yatırımlarınızı düzgün yapın.

Götlerinden 1 triyon dolar geçti, bunlarda keramet kendilerinin sandılar.

Bir daha bu para bolluğu olmayacağı için, enflasyon falan düşmez.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

şahsen tak partisine atacam. genel seçimde.

öyle kolaya kurtulmak yok bi 5 sene daha süründürelim diyen çok kişi var.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

döviz büroları 32.85 den alıp 32.80 den satıyor
    ama nadir döviz 32.59 alış 32.073 satış gösteriyor

altınkaynak 32.060 alış 32.090 satış gösteriyor

tanıdık kuyumculara bozdurmak daha mantıklı gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 931/1002 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •