Sayfa 941/1002 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,521 - 7,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Anlık olarak ALTIN yatırımcıları. Altın düşecek diyen Kreşçiye selamlar. Kreşçi Paşinyan nerelerde?

2. Atismak icin tirin tirin araniyor.

Git isine gucune bak, sen kim turk milletine bu yakistirmalari yapacak adam kim.

3. Türkiye deki tüm bankalarda tahminen yaklaşık 20 Milyar dolarlık altın mevduatı var gözüküyor.

Varsayalım 3000 dolara geldi Onsu ve bazı Bankalarda fiziki olarak bunu almayıp TL olarak değerlendirmeye kalktılar ise ......aman aman .
    Sanal altın bir gün Sana al diyebilir.
    Heikenashi.

Benim anlamadigim konu:TR deki emeklinin uc kati maas aldigini soyleyenler, neden paylasimlarinin tamamina yakinini TR deki emeklilere iliskin haberlere ayirir?

Kirmizi koltuk, TSSB ?

'Cocuklugundan gectim, sen ne yasadin abi ?"

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Yalan yalan yalan
    Algı algı algı
    Ölene kadar bırakamaz. Koltuk pisli. Resmen Ankara ve İzmir'de zerre şansları yok. İstanbul'u almak için algı yapıyor. Seçimden sonra ilk işi Anayasa değişikliği onunda ilk maddesi onu ölene kadar o koltukta oturmasını sağlayacak madde olur. Veya artık ülkede seçime gerek kalmayacak bir düzen getirir..

Fakat bu çok tehlikeli sularda yüzmek demek, Reyisin öleceğine bile inanan

yokken, YSK, yargıtay, danıştay ve bilumum mahkemeler, valiler, kayyumlar

kimseyi takmadan nasıl olsa arkamızda Reyis var deye, kanun nizam tanımıyorlar.

Reyis gidince 3 senelik mapusluğu var dense, bunlar çil yavrusu gibi dağılır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Topikte genel anlamda pek çok konunun tartisilmasinin sakincasini ise anliyamadim.sahsen cahili olduğum pek çok konuda bur dan altin değerinde bilgiler öğrendim.topigin bu kadar çok takip edeni olmasının bir nedeni de bence bu

7. DOLAR da;

Ziraat Katımda şu an makas yüzde 19.

Alternatif ve TEB de yüzde 11 makas

İşbankası, Ziraat ve ING de yüzde 7 makas var.

Hafta sonu için normal midir?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Topikte genel anlamda pek çok konunun tartisilmasinin sakincasini ise anliyamadim.sahsen cahili olduğum pek çok konuda bur dan altin değerinde bilgiler öğrendim.topigin bu kadar çok takip edeni olmasının bir nedeni de bence bu
    Başlık zaten dolarda yükseliş kaçınılmaz, başlık dahi ekonomi veya teknik ile alakalı değil.

Yoruma son derece açık konu zaten, siyasi neden, dedikodu ve yorumla beslenecek bir konu bu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 941/1002 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •