Sayfa 618/1002 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben iddia ediyorum ki morumuşların % 90'ni bayram ikramiyesi bekliyordu.

Haaa... 29 Ekimde 100. Cumhuriyet yılı için 2 bin gayme verseydi Reyis, şimdi 3 bin gaymeye halaya durardı içi geçmişler.

Emme, bir kere 5 bin gayme verdi artık geçmiş olsun, emekli bir kere o paranın kokusunu aldı, şimdi kan kokusu almış köpek balığına dönmüşlerdir.

Reyise, sahaya inenler dayağı yemeyecek şekilde, 3 bin gaymenin olmadığını söyleceklerdir.
    Reis çok rahat. İyi parti dem tip ve CHP li muhalefet CHP ye vuruyor. Karşı taraf tek parça. Bundan atomun parçasını zor buluruz. Angara İzmir Edirne Tekirdağ aydın haricinde çoğunu kaybederiz gibi görüyorum. Tek umudumuz Zafer ve yrp. CHP %30 olsa Türkiye ortalaması %30 la kaç tane büyük şehir alabilir. Belki Meral Akşener biteceğini anlar tekrar CHP ye yanaşır o zaman değişir sonuçlar. Ben yinede iyi parti diye hiç parti kalmayacak diyorum

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Benim gibi birisi bu i b n e l e r i n lafından mı etkilenecek, o sakızı alır...

Neyse, çük... pardon bevliye doktoru antibiyotikler haricinde, bu iki ilacı verdi.

çük doktorun incinmişsin demiş

TAMPROST erkeklerde prostat bezinin büyümesi sonucunda ortaya çıkan alt idrar yollarına ait şikâyetlerin tedavisi için kullanılmaktadır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

neyse çük işi benim meselem değil
    bugün öğrendiğim bizim astronot bozması 55 milyon dolara giderken yanında giden isveçli 38 milyon dolar ödemiş
    arada ki komisyon kime gitti lan
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Başkanım senin ki bu ilaca göre prostat büyümesi ile ilgili. Bu soruna ilişkin iltihaplı da olabilir. Geçmiş olsun. Ayhan başkan dan benim telefonu al da sana bir iki bununla ilgili şifalı bitki söyleyip nasıl kullanılır anlatayım.
    Valla doktor % 90 küçülmüş dedi, garanti olsun diye 1 ay daha o ilaçlara devam etmemi istedi.

İşememde herhangi bir sorun yoktu, öyle idrarın gelmesini falan beklemiyordum, çatal işeme, kesik kesik idrar gelmesi falan hiç yoktu.

Benim doktora gitme sebebim, aletin ereksiyonda yanmasıydı.

Enfeksiyon için ise bunları verdi.

DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Reha abi çiğ kabak çekirdeği tüket hergun. Bire bir.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla doktor % 90 küçülmüş dedi, garanti olsun diye 1 ay daha o ilaçlara devam etmemi istedi.

İşememde herhangi bir sorun yoktu, öyle idrarın gelmesini falan beklemiyordum, çatal işeme, kesik kesik idrar gelmesi falan hiç yoktu.

Benim doktora gitme sebebim, aletin ereksiyonda yanmasıydı.

Enfeksiyon için ise bunları verdi.

Bence Dr un farmakoloji bilgisi zayıf. O ilacı kullanırken baskı ile fayda görürsün. İlaç bittiğinde devam eder. Yanlış grup ilaç vermiş bana göre.

7.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Reha abi çiğ kabak çekirdeği tüket hergun. Bire bir.
    O prostat büyümesine yağınıda kullanabilir. Enfeksiyon benim işim.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reis çok rahat. İyi parti dem tip ve CHP li muhalefet CHP ye vuruyor. Karşı taraf tek parça. Bundan atomun parçasını zor buluruz. Angara İzmir Edirne Tekirdağ aydın haricinde çoğunu kaybederiz gibi görüyorum. Tek umudumuz Zafer ve yrp. CHP %30 olsa Türkiye ortalaması %30 la kaç tane büyük şehir alabilir. Belki Meral Akşener biteceğini anlar tekrar CHP ye yanaşır o zaman değişir sonuçlar. Ben yinede iyi parti diye hiç parti kalmayacak diyorum
    Meral ablanın siyasi hayatı, başlamadan bitmiştir.

Partisi de kısa sürede, tarihin tozlu sayfalarına bile giremeden silinecektir.

Taaa... Parti ilk kurulduğunda bu "İYİ PARTİ" isminin ofsayt olduğunu, hiç çağrışım yapmadığını yazmıştım.

Örneğin "ZAFER PARTİSİ" adı İyi Parti ismine 10 basar, madem milliyetçi bir çizgin var, ona göre isim bulacaksın.

Acil g.tümden isim uydurayım "MİLLİYETÇİ VATAN PARTİSİ" gibi bir şey olabilir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 618/1002 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •