Sayfa 762/1002 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Salamın karabiberlisi..

Cidden simit bile servet artık..
    Teknikte zorlama yoktur..

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Buyurun arkadaşlar, yer soframızı kurdum, mevlam ne verdiyse hep beraber kaşıklarız.
    Afiyet olsun da bu fotodaki sağlıklı tek şey o beyaz sıvı.O da bedenen değil ruhen.Bence kesinlikle meze tarzınız değişmeli işlenmiş et ve simit çok yanlış seçimler.Yoğurtlu her türlü meze bence ideal.Bizim yaşlarda bu masa olmamış reha bey.Şalgam artı rakı da aman ha alkol artı yüksek doz tuz çok ama çok sakıncalı.(bu uyarı sizin için değil siz sevmediğinizi yazdınız ,sevenler vardır diye yazdım )Bu masayı daha öncede görüntülemiştiniz ,rutin buysa aman diyeyim ,acilen tarz değiştirin diye uyarma ihtiyacı hissettim.

Reyisimiz başımızdan eksik olmaz inşallah, CeHaPe meyhaneleri ahır yaptıydı arkadaşlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

İlk 60 saniye önemli, gerisini boşverin videonun.
    Abi muhteremi severim ama... Sarhoş olmayacaksam niye içeyim rakıyı?
    Bizde sarhoşluk, bastırılmış bilinç altından çıkan yaratık, süper egonun uykusu, ID'in ortaya çıktığı bir vaka gibi.
    Netekim genel geçer ortam da öyle. İçen saykoya bağlar.

Ben içince mutlu olurum. İçince huzur bulurum. İçince eğlenirim. İçince gençleşirim. Bunların hepsi de sarhoşlukla olur. Yoksa niye içeyim yahu? O kadar para, hazırlık, bünyeye eziyet...

Rakı onla içilmez, bunla dikilmez... Bu da yanlış bence. Adabıyla içen neyle içerse içsin yahu.
    Beyaz leblebi örneğin... Atatürk örneği olmasa, bunun da ardından sallıyor olurdu genel içiciler.

İç-geç abi. Mutlu oluyorsan. Yoksa içindeki yaratığı kusan, neyle içse kusar zaten.

Mazhar alanson un lafı,içki gübre gibidir özün topraksa gübre koyarsan çiçek olur,özün b.ksa gübre koydun mu b.k oğlu b.k olur ))))))))))

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Mazhar alanson un lafı,içki gübre gibidir özün topraksa gübre koyarsan çiçek olur,özün b.ksa gübre koydun mu b.k oğlu b.k olur ))))))))))
    "Forum itibarına ekle" yi tıklayınca, "tekrar itibar puanı vermeden önce..." gibi bi şeyler dedi...
    Ben de moda girmişken, o gazla "yönetimi bilgilendir" diyip bastım şikayeti. Allah affetsin

Dün akşamdan 3 tane kırmızı 2borg kalmıştı dolapta.. birazdan yoklarım. Afiyet olsun, yarasın içebilenlere.
    Teknikte zorlama yoktur..

8. Zabıta Hüseyin kim? İyi kazanan bir meslek grubu.

Seçil Erzan'a 500 bin dolar veren Zabıta Hüseyin: Birlikte girdik, birlikte çıkarız
    Aralarında iş insanları ve futbolcuların da bulunduğu onlarca kişiyi milyonlarca dolar dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan Seçil Erzan'ın kırılan telefonundaki mesajların ayrıntıları çıkmaya devam ediyor. Fon dolandırıcılığı davasında sanıklar arasında yer alan ve bu sebeple Çorlu'daki zabıta memurluğu görevinden atılan Hüseyin Eligül'ün, Seçil Erzan'la olan yazışmaları da kırık telefondan çıktı. Eligül'ün mesajlardan birinde Erzan a, "Birlikte girdik, birlikte çıkarız. Sen nereye ben oraya." dediği görülüyor.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/secil...LEOpwblwytpNlw

Sayfa 762/1002 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •