Sayfa 950/1002 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Trafik kazası/cinayetinden, biraz zor çıkar kırmızı bülten.

ABD canı isterse verir, canı istemezse vermez kendi vatandaşını, ben vereceğini hiç sanmıyorum.

Ya af bekleyecekler, ya da zaman aşımı veya ortalığı ayarlayacaklar.

Büyük ihtimalle uyuşturucu kullanmış, ondan kaçmışlardır.

16-17 Yaşındaki bu enik yatmazdı bile, fakat uyuşturucu varsa iş karışır.
    Aile tartmıştır o mevzuuyu. Zaten sosyal medyada haber olmasa para ile de çözülürdü.
    Mağdurlardan biri malum partide etkili ise olayın şekli değişebilir.
    Gerçi o durumda bile para ile çözülebilir bağzı mevzuular.

Ulan konuştuğumuz şeye bak. Peeeh... Neyse.
    Güney Batı Marmara'da oteller konforsuzmuş.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Sebze konusunda mevsiminde Konya çok şanslı. Bizim semt pazarına gelen yerli sebzeleri görünce o kadar canım çekiyor ki hepsini almak istiyorum. Kalite fiyat bakımından Bizans'ın 1/4 fiyatı. Kalite olarak çok güzel. Yazın iok çıktığında kışlıklari koyarız. Konya'nın sivri kıl biberi kg olarak çok çekmez bir çuvalı 8-10 kg gelir. O kadar incedir. Hafif geldiği için biraz pahalı olabilir
    Hava durumu nasıl Konyalı. Ankara biraz yağmur aldı sizde durumlar nasıl? Şaka bir yana geçen kıl biber almadım ama sivri aldım 80 tl den kilogramı. Ama çok lezzetliydi. Heval kardeş biz acıyı fazla tüketmiyoruz o ayrı bir lezzet.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Trafik kazası/cinayetinden, biraz zor çıkar kırmızı bülten.

ABD canı isterse verir, canı istemezse vermez kendi vatandaşını, ben vereceğini hiç sanmıyorum.

Ya af bekleyecekler, ya da zaman aşımı veya ortalığı ayarlayacaklar.

Büyük ihtimalle uyuşturucu kullanmış, ondan kaçmışlardır.

16-17 Yaşındaki bu enik yatmazdı bile, fakat uyuşturucu varsa iş karışır.
    18 yaş altında olduğu için çok ceza almaz. Alsa da aynı Somali vakası gibi para cezasına çevrilir. Konu kapanır.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

4. Ben ortaokul okurken babam beni pazara götürdü fasülye ve biber aldı çuvalla satmak için bırakıp gitti beni. Biber acı tatlı karışık dediler ama zehir gibi acıydı. Yandaki tezgahta bir teyze bana son kalan domatesi kasayla verdi. Gelen müşteriler biber acı mı tatlı mı diye soruyor bende karışık diyordum. Biberi ısıran domatese saldırdı. Biberi ısıran domatese saldırdı. En sonunda domates bitti satmadan. Yiyecek domates te olmayınca artık soranlara biber zehir gibi acı diyordum. Akşama kadar biberi alan olmadı. En sonunda bir teyze geldi zehir gibi acı olduğunu söylememe rağmen tadına bakıp hıım iyi acıymış deyip hepsini aldı. O gün domates sayesinde ucuz yırttım. Bir kaç kasa domatesi de satamadan yediler.

5.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Hava durumu nasıl Konyalı. Ankara biraz yağmur aldı sizde durumlar nasıl? Şaka bir yana geçen kıl biber almadım ama sivri aldım 80 tl den kilogramı. Ama çok lezzetliydi. Heval kardeş biz acıyı fazla tüketmiyoruz o ayrı bir lezzet.
    Hiç dışarı çıkmadım bu sene kar görmedik çok kurak. Bahar da yağmazsa işimiz nanay. Ben kuraklık ihtimali yüzünden bundan sonra her daim en az bir çuval un ve makarna bulgur yedekte bulunduruyorum. İnşallah böyle günleri yaşamayız

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    18 yaş altında olduğu için çok ceza almaz. Alsa da aynı Somali vakası gibi para cezasına çevrilir. Konu kapanır.
    Bunu ünlü bir cerrah olan babası veya yazar müsveddesi anası bilmiyormu?

Ben hala diyorum ki enik uyuşturucu kullanmış, kaçmaları ondan dolayı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bizim hukuki sistemimizde hangi suçu istersen işle kaçmak mantıklıdır.kactin mi ilk ifadeni olayın şoku ile yanlış vermezsin.sakin kafa ile deliller konusunda gerekenleri yapabilirsin.sahitlerin ifadelerine bir ihtimal nüfuz edebilirsin.karsi tarafı para şu bu kullanarak ikna edebilirsin.hukuki sistemimizde her şey mumkun olduğundan gereken insanları ayarlayabilirsin.ilk anda polise teslim olmak davada hiç bir işe yaramaz.hic bir avantajı yoktur.bu olayda bu çocuğun uyuşturucu kullandığı bence kesin.bunlar her ihtimali düşünerek davran misl ar ilk andan itibaren anne hukuki yardım almis.hatta yakalanma olasılığı sıfır olsun diye cep telefonlarını toplama ayrıntısı bile akledilmis.bunlar için en kötü tablo ilk anda çocuğun uyuşturucu için örnek vermes iy Di bu olmasın diye her şey göze alınmış.

Düşünsenize 17 yaşında kokan çekmiş çocuk hız yaparak araba yarısında 5 kişiye çarptı ve öldürdü.bu durumda hakimi de bağ la ya mazsin.su anda tek sıkıntıları karşı taraf .olay biraz soğusun o konuyu bence hallederler.ama olay taze iken çocuk uyuşturucu testi ile içeri girseydi hapiste uzun süre kalabilirdi.o da işleri zorlaştırır.bu memlekette cem garipoglu bile hapiste başına bir şey gelmeden yattı.o intihar işi de şaibeli.intihar edecek adam intihardan bir ay önce Çin ce öğrenmeye çalışmaz.bu memlekette zengin olacaksın.suc insan canı adalet sana bana var.bunlar üstün ırk bunlara bir şey olmaz

Sayfa 950/1002 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •