Sayfa 1001/1002 İlkİlk ... 501901951991999100010011002 SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 8,001 - 8,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yeme bizi...

Hepsini, sizden çok çok iyi biliriz...
    Bu gönderiyi anlayamadım başkanım.
    Daha açık yazman mümkün mü?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Benim 21 yaşında Boğaziçi Üniversitesi 2.sınıfta okuyan oğlum var. Onun eğitimine harcadığım maddi manevi desteği sıralasam senin o özelleştirme listene 2 tur fark atar. Anlamışsındır artık herhalde . Adam olana lafın tamamı söylenmez.
    Oğluna da, sana da sağlık, başarı mutluluk dilerim.

Neden her şeyi üzerin alınıyorsun? Listede sıkıntı, eksik fazla mı var?
    Anlamadım.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Benim 21 yaşında Boğaziçi Üniversitesi 2.sınıfta okuyan oğlum var. Onun eğitimine harcadığım maddi manevi desteği sıralasam senin o özelleştirme listene 2 tur fark atar. Anlamışsındır artık herhalde . Adam olana lafın tamamı söylenmez.
    Yani kazığı ben hem gençliğimde hem yaşlılığımda yemişim. Bunları da gençlere anlatıyorum. ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ , ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ..

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Valla battık mı batmadık mı bilmem ama. Hala ALAMANYA'nın bizi kıskandığı düşünen %52 varken batsan ne yazar batmasan ne yazar..
    Yüzde 52 oyları yok.Seçimlerin hemen hemen çoğu şaibeli.Bu şaibeye muhalefet de ortak.Ha ilk on yılda şaibeli seçim sayısı azdı.Gökçeğin trafoya kedi girmesi ve atı alan üsküdarı geçti seçimi dışında genelde seçimleri alıyorlardı.Son yıllardaki seçimler düzmece.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yüzde 52 oyları yok.Seçimlerin hemen hemen çoğu şaibeli.Bu şaibeye muhalefet de ortak.Ha ilk on yılda şaibeli seçim sayısı azdı.Gökçeğin trafoya kedi girmesi ve atı alan üsküdarı geçti seçimi dışında genelde seçimleri alıyorlardı.Son yıllardaki seçimler düzmece.
    Bu durum yaşanılanları ve gelinen durumu değiştiriyor mu. Yani şemsiye bir tarafımıza girmiş. Bir de şemsiyeyi açmışlar..

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Bu durum yaşanılanları ve gelinen durumu değiştiriyor mu. Yani şemsiye bir tarafımıza girmiş. Bir de şemsiyeyi açmışlar..
    Biz valiliğiz ,seçimlerin önemi yok.

7. 2000-31.12.2013 yıllarında fetonun Hastanesi'nde çalıştım emekli oldum diye tazminatımı aldım ayrıldım. 2008 yılında dedim ki bunlara RTE sizi bir gün öpecek. Onlarda RTE dünya lideri böyle konuşursan senin için iyi olmaz bu hastanede çalışamazsın demişlerdi.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Feto döneminde de olmuştur hile. Sınavda hile yapan seçimde mi yapamayacak. O gün ki nüfusa göre 2-3 milyon müridi olsa mükerrer oy kullansa yeterli.

Sayfa 1001/1002 İlkİlk ... 501901951991999100010011002 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •