Sayfa 11/131 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1046 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Kanal ortası 7400 alta inerse tekrar 7200 leri dener. Kanal alt bandı 6.900.

Kanal üst bandı yarın için 7880 seviyesindedir.
    Endex 3 ocak tarihinde kanal ortası 7400 den başlattığı çıkış ile altta görüldüğü gibi kanal üzerine çıkmıştır.

Buradan kendine bir bahane bulup kanal üst bandına onaya gelirse o seviye 7770 civarıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Hayırlı akşamlar, Bist/100 yeşil çizgi üzeri kapanışlar yapamadı şu ana kadar. Yeşil çizgi yarın için 2.692 seviyesindedir.

Usd grafta yeşil çizgi 2696 altta kırmızı 2.60 usd civarıdır.

3. Hocam elinize saglık cok teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by alltimeinvest Yazıyı Oku
    Hocam elinize saglık cok teşekkürler.
    Asıl ben çok teşekkür ederim...

PKART sayfasındaki talep ile önümde yeni ufuklar açıldı. İşim çok kolaylaştı. Sizin talebinizle de olası bir korelasyonu gözlemleme imkanına kavuşmuş olabildik...

Tüm hafta sonu yazılım üzerinde çalıştım. Sol tarafa bir cetvel ekledim...

Bu cetvel dahil grafikteki her şey değişkendir. Renkler, kalınlıklar ve çizim tipleri değişebilir...

Bu örneği daha açık bir renkte çizdim. Daha da açık olarak çizdirebilirim. Sanki önceki biraz boğuyordu. Belki bu daha iyidir. Görüşlerinizi beklerim...?

NOT: Grafik Aylıkolarak çizilmiştir. Daha net bir görüntü veriyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

BANVT için de teşekkür bâbında son şekli ile grafik paylaşmak istedim...

Hazır paylaşmışken 3 farklı renk daha göstermek isterim. Hangisi daha hoş görünüyor ve anlaması daha kolay...?

NOT: Grafikler haftalıktır...

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

XU100...

Takas çalışmasını bitirdim sayılır. Aklımda eklemek istediğim ufak tefek bir kaç iş olsa da onlar raporlama bâbında şeyler olduğu için şu an elzem değiller...

Fırsat bulmuşken birkaç gündür bakmadığım grafiklere bakabildim. Kendi görüşümü ve gördüğüm sıkıntıyı sizlerle de paylaşmak istedim...

- Haftalık Mum Analizde , geçen hafta kapanışı ile 3 adet AYI Formasyonu aynı mumda oluşmuş durumda. Çok nâdir bir durumdur...!!!

- Bugün bu mumların stoploss seviyelerini kırıp geçselerdi sıkıntı geçti diyebilirdik ama üstüne bir de oluşan yeni mumum yapısı itibâri ile yukarıda uzun bir fitil bırakması hoş olmadı...!!!

- 7.920 altı durum kötüleşir...!!!

- Benim kendi çalışmam olan RRG grafiğinde de her defasında gizli bir düşüş sezinlediğimi söylemiş ve bunun en bâriz sebebinin aylık görüntü olduğundan bahsetmiştim...

- Haftalık toparlanma eğiliminde iken bir umut vâr diyebiliyorduk ama bugünkü seyir ile günlüğün ciddi halde bozmuş olması ile bu durumun bir kaç gün daha sürmesini beklediğimden, bu haftanın da kötü geçeceğini düşünüyorum...

- Haftalık kötü kapatırsa durum ciddi ciddi kötüleşir...

- Mavi osilatör de aşağılara yöneldi ama henüz kesişim olmadı. Fakat gri osilatör hızla aşağı düşmeye başladı bile...

Elinizde mal varsa dikkatli olmanızda fayda var. Yeni alım çok riskli...!!!

Bollinger Band aşırı halde daraldı. Yukarı kırması bekleniyordur ama benim RRG 'de gördüğüm olumsuzluklar nedeni ile ben aşağı kırma ihtimalini çok daha fazla görüyorum...

Takas çalışmaları ile ilgilenenler için imkanlar ölçüsünde her türlü grafik paylaşımı yapmaya çalışabilirim...

Her hisse ve Aracı Kurum için, tüm zaman aralıklarında günlük, haftalık ve aylık olarak hisse fiyatı ile birlikte paylaşabilirim...

Ayrıca olmasını istediğiniz özel bir talebiniz varsa, yapılabilmesi mümkünse halletmeye çalışırım...

Sayfa 11/131 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •