Sayfa 4/134 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1065 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...
    Son düzenleme : T/A; 10-01-2024 saat: 12:41.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını dişliyorum...
    Sayın T/A hayırlı günler, klavyenin azizliğine uğramışsınız
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Birkaç gündür veri alma işi için bana lâzım olan programı yazmaya uğraşıyorum. Sonunda veri alma işini tamamladım...

Çok profesyonel değil ama şimdilik işimi görecek kıvama geldi...

Verileri daha önceden eklenmiş olan tüm hisseler için; ister seçilen hisseler, istersem de tüm hisseler için topluca yapabiliyorum...

Yeni hisse ekleme ve silme işlemlerine de başladım. Hatta yeni hisse ekledim bile. Fakat baktım ki; iş bu şekilde uzayıp gidecek. Profesyonel bir yazılıma doğru gidecek. Programı satıp bir kazanç elde etme durumum olmayacak, ayrıca şu anda böyle bir şeyin altından kalkacak sağlık durumum da yok. O nedenle:

- Ekleme, silme ve düzenleme işlemlerini doğrudan hazır uygulamalar üzerinden yapmaya karar verdim...

- Sadece sorun bedelli/bedelsiz bölünmelerinde ve temettü ödemeleri anında oluşacak. Bu düzenleme işini de hazır uygulamalar yapabiliyor. O şekilde yapacağım...

Benim tek kontrol etmem gereken durum;

- Hisselerde bir bölünme olayının olup olmadığıdır...

Sanırım bu sorunu da çözersem yazdığım programı veri alımı işinde sağlıklı olarak kullanabileceğim...

Birazdan programın çalışmasının nasıl olduğunu göstermek için bir video eklemek istiyorum. İnşaAllah yapabilirim...

Kolayliklar dilerim Sayin T/A

Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Sayın T/A hayırlı günler, klavyenin azizliğine uğramışsınız

Dişimizi sıkmaktan dişlemeye başladık...!!!

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Kolayliklar dilerim Sayin T/A
    Teşekkür ederim ablam...

Çalışmak ve üretmek güzeldir...

7. başarılar dilerim .istediğini başarmak çok güzel duygudur ..başarılarınız daim olsun İNŞALLAH

8. Huzurlu sağlıklı mutlu günler dilerim tüm dostlara.

Üstad trading de hacim göstergelerini biraz kurcaladım ama lot olarak bir ayar bulamadım.
    Belki beleş versiyonu kullanıyoruz ondandır. Diğer versiyonda olabilir.
    Yörük hocanın bununla ilgili bir fikri olabilir.
    Diğer taraftan gözüken parasal hacmi hisse fiyatına bölersek lot adedi bu şekilde elde edilebilir mi.

Sayfa 4/134 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •