Sayfa 9/130 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1034 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1. Hariçten gazel okumak istemem ama bu konularda şaka olması pek münasip değil zannımca, neyse Selim Üstad iyi imiş nema problema...
    Geçmiş olsun diyeyim.
    Herkese de selam ve saygılar...

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum..

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

2.65 lik yeşil çizgi 2.68 usd ye yükselmiştir, kırmızı düşen çizgi 2.63 civarıdır.

Hayırlı akşamlar, Bist/100 yeşil çizgi üzeri kapanışlar yapamadı şu ana kadar. Yeşil çizgi yarın için 2.692 seviyesindedir.

XU100...

Veriler üzerinde bağımsız olmak adına çalışmalarıma devam ediyorum. Şu anda BIST 'den Günlük Bültenleri çekip, içinden hisselerin güncelleme işini yapabiliyorum. Bu durumda yine gün sonu güncelleme olacak...!!!

Yine aynı sorun burada da mevcut elbette. Bölünmelerde hisseler düzeltme yapamayacak...!!!

O konu üzerinde de çalışıyorum ama BIST verisi çekme işi gibi başka programlar araya girince biraz daha zaman alacak gibi görünüyor...

Hazır parasını vermişken (programları tamamlamak için 1 yıl zamanım var), bu sene için FINNET üzerinden gün sonu kapanış verilerini kullanarak grafiklere az önce baktım. Yaklaşık 5-10 gündür hiç grafik görmemiştim...

Bakmışken sizlerle de paylaşmak istedim...

Endeks aslında gizliden beni korkutuyor. Daha önce de söylemiştim:

- Aylık gösterge hızla inişte, hiç iyi bir durum değil...!!!

- Haftalık ise yukarı yöneldi ama açısı ters yönde zayıf kalıyor. Üstüne bir de düşüşe geçerse sert düşebilir...

- Günlük ise; ben turumu attım düşüyorum diyor...!!!

Dolar bazlı grafik ise çok da farklı değil...!!! Hatta neredeyse birebir aynı. Bir an tereddüte düştüm ama farklıkları görünce doğru olduğunu anladım...!!!

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

6. Bilgilerini bizlerle paylaştığı için T/A adlı kullanıcıdan
    Allah razı olsun .
    Hayırlı CUMA lar .

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bilgilerini bizlerle paylaştığı için T/A adlı kullanıcıdan
    Allah razı olsun .
    Hayırlı CUMA lar .
    Allah cümlemizden râzı olsun inşaAllah...

Teşekkür ederim...

8. Hayırlı cumalar, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 9/130 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •