Sayfa 71/116 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon
Arama sonucu : 926 madde; 561 - 568 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

ONS Kırmızı trend 2022 civarı buraların altına pek inmiyor, 2075 üzeri haftalık kapanışlar izlenmeli yapabilirse.

ONS 2075 üzeri kapanış yaptı ve hızlandı, Turuncu trend 2175 üstte ve 2200 fibo rakamı üzerinde kalmayı başarır ise hedef mavi trend.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Lütfü hocam senin vak vak kahve trend te takıldı yine, 14.95 kahve trend, üstte 15.66 fibo şeklinde izlemeye devam.
    Ellerinize sağlık hocam, istediği yerde istediği kadar takılmakta serbest/özgür, benim kafamdaki plan sabit...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Dandanakan hocam Allah'ım razı olsun hocam bi sorum olacak mesela konyanın grafiğini paylaşmışsın sizce bu grafiğe göre nasıl bir yol çizer yani yılların tecrübe birikiminize göre nederseniz deyin bu işi iyi biliyorsunuz bu arada maliyetim 3300 birde hocam genel kurula Biray falan kaldı bedelsiz beklentisi heran gelebilir beklentisi hisseyi diri tutuyor genel kurula kadar bekleyip kesin çıkma hedefim tşk hocam

4. GR/TL 2. kanal bandı veya 2276 rakamı üzerinde kaldıkça, 2. kanal orta bandı veya 2741 rakamlı fibo değeri izlenebilir.

5. Lütfü hocam inşallah bunca beklemenin sonucunda katbe kat kazanırsınız tabiki sağlıkla birlikte canı gönülden isterim ama bu acemi aklımla bu devlet bankaları birgün elinde olanları zengin edecektir layik olduğu fiyatlara gelene kadarda borsaya birşey olmaz diye düşünüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    Dandanakan hocam Allah'ım razı olsun hocam bi sorum olacak mesela konyanın grafiğini paylaşmışsın sizce bu grafiğe göre nasıl bir yol çizer yani yılların tecrübe birikiminize göre nederseniz deyin bu işi iyi biliyorsunuz bu arada maliyetim 3300 birde hocam genel kurula Biray falan kaldı bedelsiz beklentisi heran gelebilir beklentisi hisseyi diri tutuyor genel kurula kadar bekleyip kesin çıkma hedefim tşk hocam
    Hocam alt ve üst rakamları verdim, maliyetin düşük bende olsa çoktan satmıştım senin kadar bekleyemezdim açıkçası.
    Yarın seçim var belirsizlikler var ne diyeyim şimdi bilemedim.

7. Dandanakan hocam canın sağolsun hiç kafanı yorma soruma cevap vermen bile çok değerli benim için her halükarda bir ay genelkurul bekleyecem çünkü beklenti ile illaki çıkar diye düşünüyorum varolasın sağolasın

8.  Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    Lütfü hocam inşallah bunca beklemenin sonucunda katbe kat kazanırsınız tabiki sağlıkla birlikte canı gönülden isterim ama bu acemi aklımla bu devlet bankaları birgün elinde olanları zengin edecektir layik olduğu fiyatlara gelene kadarda borsaya birşey olmaz diye düşünüyorum
    Hayırlısı neyse o olsun Uğur hocam, bir şekilde bunlarda prim yaparlar herhalde, önemli olan o gün geldiğinde gereğini yapıp hisseleri yeni sahibine teslim edebilmekTe, nasip bakalım şimdilik bekliyorum...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 71/116 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •