Sayfa 73/130 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1035 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

OSTIM...

Hisse zaten düşüş döneminde olduğu için bu defa bir de direnç göstergesi ekledim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

OYAKC...

Selim sana özel göstergeye ekleme yaptım...

Ben şimdilik bu kadar...

Sabah ola hayrola...

4. Selim hocam yazınızı dikkatle okudum noktasına virgülüne kadar doğru tespitler olmuşeline diline sağlık hocam hastaneye kontrole gidecemde gitmeden yazayım dedim t/a hocam ostım oyakc grafiği paylaşmış o grafikte ne diyor yorumlayabilir misin t/a hocamada sorarımda geçen çok şey sordum sıkboğaz etmiyeyim dedim sanırım kronik baş ağrısı sorunuda oluyo fazlada rahatsız etmek istemedim hiç acele yok hocam en boş zamanında hayırlı haftalar dilerim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    Selim hocam yazınızı dikkatle okudum noktasına virgülüne kadar doğru tespitler olmuşeline diline sağlık hocam hastaneye kontrole gidecemde gitmeden yazayım dedim t/a hocam ostım oyakc grafiği paylaşmış o grafikte ne diyor yorumlayabilir misin t/a hocamada sorarımda geçen çok şey sordum sıkboğaz etmiyeyim dedim sanırım kronik baş ağrısı sorunuda oluyo fazlada rahatsız etmek istemedim hiç acele yok hocam en boş zamanında hayırlı haftalar dilerim
    Uğur abim; üstadım son eserinde;OYAKC için içerdeysen gıpraşma bekle formasyonuna dikkat çekiyor. Eğer yeni
    taze başlangıç yapacaksan izlemeye al, alım emirlerini az miktarlarda yazmaya hazırlan diyor.

Ostim daha mevyeler olgunlaşmamış.

İşte bizim bazen şans eseri olarak yakaladığımız noktayı tam ve net olarak tesbit edebilmiş. İlerleyen sürecte grafiğe baktığımızda aslında burası tam alım noktasıymış dediğimiz yerin tesbitinde büyük bir başarı sağlıyor. Üstadım tebrik ederim. Bence bu iş olmuş. Siz gene rahat durmayacaksınız, içiniz rahat etmeyecek belki biraz daha kurcalayacaksınız ama. Olmuş bu iş.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

6. T/a hocam selamın aleyküm hayırlı işler hocam şuan selva tavanda tetikte bekliyorum tavanı bozarsa satacam bozmassa yarınbi atak daha yaparsa bozup oyakc alacam kırk bin liralık alacam nasip olursa hocam

Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    T/a hocam selamın aleyküm hayırlı işler hocam şuan selva tavanda tetikte bekliyorum tavanı bozarsa satacam bozmassa yarınbi atak daha yaparsa bozup oyakc alacam kırk bin liralık alacam nasip olursa hocam
    Aleyküm Selam...

Benim paylaştığım grafikler al/sat için değildir...

Çalışmalarımın sonucunu takip edebilmek için aklıma gelen ilk hisseyi seçiyorum. O da genelde geçmişim olan hisselerden oluyor. Çünkü geçmişte içinde olduğum için daha iyi değerlendirebiliyorum...

En doğru kararı vereceğinizden eminim. Siz bana bakmayın...

Ben araştırmacıyım. Trader değilim...

OYAKC...

Karşıma çıkınca mecburen paylaşma gereği duydum...

Tehlikeli sulara giriş yaptı...!!!

Yarın toparlamaz ise sıkıntı büyüyebilir...

Sayfa 73/130 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •