Sayfa 111/126 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon
Arama sonucu : 1007 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Alıntı Originally Posted by Shytan_psycho Yazıyı Oku
    Tabiki üstat AKMGY GOLTS INTEM
    Teşekkür ederim...

Ekledim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Özelden bir dostum bildirdi:

- XU100 için kapanış değerinde hata varmış...!!!

- Finnet ile güncellemiştim...!!!

- Bu veri işini parasını verdiğim halde henüz çözememişim mâlesef...!!!

Eğer gözünüze çarpan başka hatalı veriler varsa mutlaka bildirin. İlk fırsatta veriler düzelince doğrularını paylaşamaya çalışırım...

Tekrar yükleyince veriler düzeldi...

Bu nedenle tabloları yarından itibâren biraz gecikmeli yayınlamam gerekiyor. Sanırım finnet de verileri başka yerden çekip veriyor...!!!

Tabloyu artık yayınlamış oldum. Kapanış değerlerini kontrol edin. Hatalı olan varsa grafiğini tekrar paylaşabilirim...

Bugünlük bu kadar olsun...

Hayırlı geceler...

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşAllah...

Dükkanı gece kapatıp, sabah açmak yine bana kısmet olmuş...

Tablo projesini de bitirip, belirli bir düzene koyduğumuza göre; hafta sonu belki veri alma/indirme/kaydetme projeme geri dönerim ve bayağı uzun soluklu bir proje olacaktır...

Yine çok yoğun olacağım için fazla katılım sağlayamayabilirim. O nedenle bugün buralarda olmaya gayret ederim...

Çok önceleri hisse seçerken kullandığımız ve endeks göre durumunu ölçtüğümüz RRG grafiğimizi o zamanlar takip ettiğimiz hisseler için güncellemek istedim...

Kritik günlerden geçiyoruz. Bazı hisseler dinlenmeye geçerken önümüzdeki dönem bazıları atak yapacaktır...

Değişiklik yapmadan, önceden kalan hisseler için son durum:

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...

Ekledim...
    Teşekkür ederim hayırlı cumalar dilerim

7. Ellerinize sağlık hocam, benim ki ilk defa kendine güzel yer tutmuş, olduğu yerde dönüyor gibi, hayırlısı bakalım (:

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Dükkanı gece kapatıp, sabah açmak yine bana kısmet olmuş...

Tablo projesini de bitirip, belirli bir düzene koyduğumuza göre; hafta sonu belki veri alma/indirme/kaydetme projeme geri dönerim ve bayağı uzun soluklu bir proje olacaktır...

Yine çok yoğun olacağım için fazla katılım sağlayamayabilirim. O nedenle bugün buralarda olmaya gayret ederim...

Çok önceleri hisse seçerken kullandığımız ve endeks göre durumunu ölçtüğümüz RRG grafiğimizi o zamanlar takip ettiğimiz hisseler için güncellemek istedim...

Kritik günlerden geçiyoruz. Bazı hisseler dinlenmeye geçerken önümüzdeki dönem bazıları atak yapacaktır...

Değişiklik yapmadan, önceden kalan hisseler için son durum:

hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Ellerinize sağlık hocam, benim ki ilk defa kendine güzel yer tutmuş, olduğu yerde dönüyor gibi, hayırlısı bakalım (:
    Olduğu yerde dönüyor olsa da, olduğu yer güzel bir yer...

Tüm hisselerin olmak istediği bölgede bulunuyor...

Sayfa 111/126 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •