Sayfa 127/127 İlkİlk ... 2777117125126127
Arama sonucu : 1016 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1. Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Haftalar...
    Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...
    Selamun aleyküm .
    Bu güzel temennileriniz için siz teşekkür ederim
    Allah'ın Rahmeti bereketi hepimizin üzerine olsun inşaallah..

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Selamun aleyküm .
    Bu güzel temennileriniz için siz teşekkür ederim
    Allah'ın Rahmeti bereketi hepimizin üzerine olsun inşaallah..
    Aleyküm Selam...

Amin...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

muhabbetiniz bol olsun...

5.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    muhabbetiniz bol olsun...
    Sağolasın...

Hoş geldin...

6. Borsa sabır işidir Eğer sabredersen bir gün sende bütün hissselerin yeşil olduğunu elbette görecek yalnız bu alanda yatırım yapmakta bodozlama dalmakla olmadığını anlayabilmek için gerekli alt yapı için Sistem Takibi topiğinde sayın T/A nın analizlerini göz ardı etmemek topiğe heyacan vermek şart .

7. Hocam affına sığınaraktan biraz topiğe hareketlilik için SOSYAL medyada görüp benim kanımca katkı saylayabilecek metin ve görselleri alıntılayıp insanların istifadesine sunma gayesindeyim.
    Biliyorsunuz
    "Teknik ARŞİV" topiğinde de bu ve benzeri paylaşımları toparlama gayretindeyim faydalı olması dileğim le

Dirençte satıcı varlığını nasıl ölçeriz?

Dirençteki işlem hacmi ve dirence olan temas sayısı en birlikte değerlendirmemiz gereken verilerdir.
    Az temas ve yüksek hacim, satıcı varlığına işaret eder.
    Fiyat direnç'e HACİM'li gelmesi değil, direnç'ten HACİM'li satış gelmesi konusu işlenmiş.
    Tıpkı kızgın bir tavaya elimizi değdirip kaçırmamız gibi net anlatımlar kapsamıyorsa katkıda bulununki en güzeli ortaya çıksın inşaallah.

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Hocam affına sığınaraktan biraz topiğe hareketlilik için SOSYAL medyada görüp benim kanımca katkı saylayabilecek metin ve görselleri alıntılayıp insanların istifadesine sunma gayesindeyim.
    Biliyorsunuz
    "Teknik ARŞİV" topiğinde de bu ve benzeri paylaşımları toparlama gayretindeyim faydalı olması dileğim le

Dirençte satıcı varlığını nasıl ölçeriz?

Dirençteki işlem hacmi ve dirence olan temas sayısı en birlikte değerlendirmemiz gereken verilerdir.
    Az temas ve yüksek hacim, satıcı varlığına işaret eder.
    Fiyat direnç'e HACİM'li gelmesi değil, direnç'ten HACİM'li satış gelmesi konusu işlenmiş.
    Tıpkı kızgın bir tavaya elimizi değdirip kaçırmamız gibi net anlatımlar kapsamıyorsa katkıda bulununki en güzeli ortaya çıksın inşaallah.

Eline sağlık, güzel konulara değiniyorsun...

İnşaAllah katılım olur diyeceğim ama sanmıyorum...

Elimden geldiğince, bilgim ölçüsünde takviye edici bilgiler paylaşmaya gayret ederim...

Sayfa 127/127 İlkİlk ... 2777117125126127

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •