Sayfa 80/116 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon
Arama sonucu : 926 madde; 633 - 640 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1. Rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan'a veda ederken.
    Kazançlarımız ve fitrelerimizden garipleri, kimsesizleri, ihtiyaç sahipleri ve sokak canlılarımızı lütfen unutmayalım.
    Yaptığınız iyilikler ve güzellikler yeryüzündeki canlara şifa olsun inşaallah.

2. Hayırlı günler, bol ve bereketli kazançlar

Borsada sürekli yükselen hisseleri uzmana götürsek benzer sonuçlar çıkar, sonra biri çıkıp yağ kaçağı var mı diye sorar...

https://youtube.com/shorts/rIoyqexx2iA?feature=shared
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Yav lütfu hocam amma güldüm hay Allah'ım da seni güldürsün hayatımda bukadar pek nadir gülmüştürüm

4.  Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    Yav lütfu hocam amma güldüm hay Allah'ım da seni güldürsün hayatımda bukadar pek nadir gülmüştürüm

Uğur hocam benim de çok hoşuma gitti, ekspertiz özellikle el işaretleri ile anlatıyor, bu araba alev almış yanmış diyor, öbür taraftan gelen soru yağ kaçağı var mı ?
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Herkesin Ramazan Bayramı 'nı en içten dileklerimle tebrik eder, bayram tadında bir bayram geçirmenizi temenni ederim...

Nice nice hayırlı bayramlara kavuşmak nâsip olur inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Daha nice bayramlara kavuşmayı Allah nasip etsin..
    İnsanlar, “İnandık” demekle imtihan edilmeden bırakılacaklarını mı zannederler?
    Ankebut-2

7. Tüm forumdaşların Ramazan Bayramı mübarek olsun, nice mutlu bayramlara tüm sevdiklerinizle birlikte ulaşmanız dileğiyle

8. Cümleten Ramazan bayramınız mübarek olsun. İyi bayramlar.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 80/116 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •