Sayfa 65/112 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 896 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    Hocam esas sormam gereken kağıdı sormayı unuttum çok özür dilerim bununda sorayım epey bi gün sormam daha Ostim almıştım maliyet 2.00 TL idi epeyde almıştım 14.00 bozdum şuan kağıt 6.00tl de buralardan orta vade neyapar hocam nasıl sağlam firmamı detaylı bi bakma imkanınız olursa memnun olurum açıkçası girmeyi düşünüyorum tşk
    OSTIM...

Şu an için durum olumsuz. Olumluya dönmesi için biraz zaman gerekir...

Olumluya dönmeden ilerisi içi ne yapar bir şey diyemem. Bunun için Temel Analiz yapan birisi lâzım. Ben o tarafta çok zayıfım...

F/K ve PD/DD değerleri çok düşük yani çok iyi. Zarar etmemiş...

Tek sıkıntı tüm hisselerdeki bunda da çok şişmiş olması. Bu hisse düzeltmesini yapmış gibi görünüyor. O nedenle eğer olumluya dönerse iyi bir şeyler olabilme ihtimali var. Şu anda sanırım mal toplama döneminde. Ne kadar sürer kestirmek zor. Düğmeye basarlarsa güzel şeyler olur. Fakat şu anda hâlâ baskı kuruyorlar...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Masallah Sayin Ugur taylan,

Epey hizlisiniz

Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    2.00 alış 14.00 satış iki sene beklemiştim
    Bir dip not olarak şunu önemle belirtmem lâzım:

- Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır...

Atasözündeki gibi her borsacının da kendine göre bir hareket tarzı vardır.

Kimisi atılgan, kimi defansif, gibisi garantici, kimisi yatırımcıdır. Kimisi de benim gibi araştırmacıdır...

Sizin söylemlerinize göre;

- Şu ana kadar hep en iyi yerden almış ve hep en iyi yerden satmışsınız...

- Bunu bu zamana kadar nasıl yaptıysanız, aynı şekilde hareket etmenizi şiddetle tavsiye ederim....

- Başka birisinin stili size uymayacağı için, aynı başarıyı gösteremeyebilirsiniz...!!!

- Özellikle 14 'den OSTIM 'i tam tepeden ve %100 doğrulukta kimse satamazdı. Siz başarmışsınız...

- Kezâ alış da 2 yıl önce tam dipten 2 TL civarından mükemmel bir alış...

- Benim elimde olsaydı 14 'ü görmeden 11 civarında satmıştım...

Bence siz doğrusunu yapıyorsunuz. Nasıl bildiğinizi bilemiyorum ama genelde %100 isabet. Böyle devam etmeniz sizin faydanıza olacaktır...

4. Hocam on senedir takılırım ama tenikmiş dönüşmüş destekmiş dirençmiş zerre anlamam sizin gibi yıllardır takip ettiğim hocalarımı takip ederim önceleri borsayorumu.com sitesi vardı orda gani hocam vardı teknikçiydi ama hocam ömrüm billah öyle birine rastlamadım verdiği birkaç güne asla uçuyordu bu ostimi o vermişti nthol verdi ondanda yedi kat kazandım hedefide direk verirdi tertdütsüz hedefine giderdi bu ıcbct kırk TL hedef vermişti ama senelerdir bu hedefine hala gelmedi ve site ansızın kapandı bende gani hocayı kaybettim hocam ben sadece borsada şunu anladım borsada krizleri bekleyip korkmadan sağlam şirketlere sağlam parayla girip iki üç sene sonra zengin olursun onun için pandemide buyana şirketlerin herbiri otuz kırk kat gitmiş hangisine uzun vade giresin hocam hep karı konuştuk ama zamanında Bimeks battı 21.500 TL gitti oda var

XU100...

Şimdilik sapma olmadı...

Aşağıya gösterge bâbında 1 tane daha grafik ekledim. Beraber takip edeceğim...

XU100...

Standart RRG grafiğini de paylaşıp bu haftaki paylaşımlarımı tamamlamış olayım...

Seçimden sonrası neler olacak, asıl önemli olan budur...?

Kanımca; kısa bir bocalamadan sonra Mayıs içerisinde yeniden toparlayacağını düşünüyorum...

Umarım bocalama anında çok fazla türbülans oluşturmaz...!!!

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

XU100...

Henüz yeşiliz ama çok sürmeyebilir...!!!

Bugünkü hareket hiç hoş olmadı...!!!

Sayfa 65/112 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •