Sayfa 63/114 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon
Arama sonucu : 907 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

ICBCT...

Şu an düzeltme yapıyor...

İleride daha büyük bir atılım yapabilir. Uzun vade fenâ olmayabilir fakat orta vadede biraz sıkıntı var...

Günlük olarak ufak bir toparlanma yaşayabilir ama henüz düzeltmesi bitip, dip oluşumunu tamamlayamadığı için zaman alacaktır...

Gelecekteki fiyat hedeflerini şimdi vermek doğru olmaz. Önce dip oluşumunun tamamlanması gerekir...

SELVA...

Nispeten yeni sayılabilecek bir hisse...

Primini yaptıktan sonra düzeltme yapıyor ama biraz uzun sürmüş...

Aslında düzeltme süreci daha da uzayabilir. Fakat düzeltme bitip de harekete geçtiği zamanda, yani 18.67 üstünde kalıcılık sağladığında hedefleri sırasıyla

- 22, 26, 31, 47, 72

Harekete geçmeden ne zaman buraları görürü bilmemiz mümkün değil...

Şu anda toparlanmaya çalışıyor...

Bir aksilik çıkmazsa 18 çok kısa sürede görülebilir ama esas sonrası önemli...

Çok kötü değil, güzel gibi ama belirsiz...

KONYA...

2020 yılında 150 TL olan bir hisse şu anda 10.092 seviyesinde bulunuyor...

Tam x67 katında...!!!

Mal dağıtımı yapılmaya çalışıldığı âşikâr ama bunu bir anda yapamayacakları için bir süre daha yukarı aşağı yapacaktır...

Maliyetiniz kaç bilmiyorum ama umarım eskidir. Yeni maliyet yaptıysanız, işler terse geldiğinde elinizde uzun süre kalabilecek bir hisse...

Bu hisse çok ilginç bir hisse. Çok aşırı yükselişlerle tanınmış bir hisse. Şu anda da öyle bir dönemim sonlarında olabiliriz. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim...

Eğer düşüşe geçmeden yılı tamamlayabilirse 18bin seviyesi maksimum seviyesi olacaktır...

Yok eğer yine şaşırtmaya devam edecekse bu durumda kısa süre içerisinde 13bin üstüne atmalı ve orada kalıcılık sağlamalıdır. Biraz zor ama bu tür hisselerde her şey beklenebilir. Ben beklemem hatta böyle bir hissede olmak bile istemem. Ne yapacağı belli değil...

Alış maliyeti yüksekse, aşırı risk barındırıyor...!!!

5. Hocam ramazan günü çok olmuyorum inşallah Allah'ım ömrünü güzel eylesin cevabın için çok tşk ederim hocam uzun vade hisse tutmayı düşünmüyorum borsa bana göre çok şişmiş birçok hisse çok yüksek fiyatlarda Allah etmesin bi sıkıntı olsa artık borsayı düşünemiyorum kağıtlarını kendi çapımda düşündüğüm satış yerlerim ve alış fiyatlarım şöyle doas alış 268 satış 370 civarı konya alış 3300 satış 13000 civarı selva alış 14.80 satış 18.00 civarı ıcbct alış 16.34 satış 19.00 civarı destek direnç anlamam şurayı geçtimi şuraya gider anlamam işte Allah'ım yardım ediyor gidiyorum hocam şu pkart okadar paylaşınız grafik bilmediğim anlamadığım için bir kuruş yararlanamadı yanarım ona yanarım son bide hocam o arada gittiğiniz resmin fotolarınıda arada paylaşır mısınız orası neres çok beğendim saygılar hörmetler abiciğim

Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    Hocam ramazan günü çok olmuyorum inşallah Allah'ım ömrünü güzel eylesin cevabın için çok tşk ederim hocam uzun vade hisse tutmayı düşünmüyorum borsa bana göre çok şişmiş birçok hisse çok yüksek fiyatlarda Allah etmesin bi sıkıntı olsa artık borsayı düşünemiyorum kağıtlarını kendi çapımda düşündüğüm satış yerlerim ve alış fiyatlarım şöyle doas alış 268 satış 370 civarı konya alış 3300 satış 13000 civarı selva alış 14.80 satış 18.00 civarı ıcbct alış 16.34 satış 19.00 civarı destek direnç anlamam şurayı geçtimi şuraya gider anlamam işte Allah'ım yardım ediyor gidiyorum hocam şu pkart okadar paylaşınız grafik bilmediğim anlamadığım için bir kuruş yararlanamadı yanarım ona yanarım son bide hocam o arada gittiğiniz resmin fotolarınıda arada paylaşır mısınız orası neres çok beğendim saygılar hörmetler abiciğim
    Alışlarınız çok güzel yerlerden. İnşaAllah satışlarınız da güzel olur...

Bir şey bilmiyorum deseniz de, benden daha isabetli kararlar vermişsiniz...

Gittiğim park; dükkanın yakınında bulunan, Pazartesi günleri "temizlik var diye" evden şutlandığımda dükkana gitmezden önce temiz hava almak ve biraz huzur bulabilmek için gittiğim bir yerdir...

Bu hafta resim çektim ama paylaşmadım. Sizim için birazdan paylaşırım...

Gidersem gelecek hafta da paylaşırım...

XU100...

Yeniden AL gelmiş durumda...

Sayfa 63/114 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •