Sayfa 64/113 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon
Arama sonucu : 899 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

2. Amin amin değerli hocam Allah'ım razı olsun Cumamız mübarek olsun

3. Hocam iyigünler müsait olduğunuzda kgyo ve tuclk hakkında bir iki kelam edermisin tşk

Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    Hocam iyigünler müsait olduğunuzda kgyo ve tuclk hakkında bir iki kelam edermisin tşk
    KGYO...

Corona öncesinde 1.2 TL olan hisse, 62 TL olmuş... x51 katı olmuş...!!!

Şirketin içini bilmiyorum. Bazı rasyoları yazacağım ama anlamam diyeceğiniz için yazmıyorum...

Özet olarak yazmam gerekirse;

- 30 TL altına düşerse satıp çıkmazsanız son alıcısı olmuş olursunuz. Maliyetinize göre durumu değerlendirin...

- Geçmiş hareketlerine göre aslında şu anda yeni bir ralli yaşatıyor olması gerekir ama mâlesef düşüyor ve daha da düşecek gibi görünüyor...

- Eğer endeks bir ara bir yukarı hareket yaparsa, bu da göstermelik olarak 39 seviyelerine kadar çıkabilir ama ben daha fazlasının olabileceğini düşünmüyorum...

- Zamanında iyiymiş ama bu hep iyi olacak demek değildir...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

TUCLK...

Kısa ve öz:

- Kısa sürede iş çıkmaz...!!!

- Orta/uzun ise şüpheliyim...?!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. Allah razı olsun hocam ikisindende fazla yok zaten alalı çok olmadı herbirinden ikişer bin zarardayım yok hocam durmam önümüzdeki hafta çıkarım

7. Hocam esas sormam gereken kağıdı sormayı unuttum çok özür dilerim bununda sorayım epey bi gün sormam daha Ostim almıştım maliyet 2.00 TL idi epeyde almıştım 14.00 bozdum şuan kağıt 6.00tl de buralardan orta vade neyapar hocam nasıl sağlam firmamı detaylı bi bakma imkanınız olursa memnun olurum açıkçası girmeyi düşünüyorum tşk

8. 2.00 alış 14.00 satış iki sene beklemiştim

Sayfa 64/113 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •