Sayfa 1004/1006 İlkİlk ... 450490495499410021003100410051006 SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 8,025 - 8,032 arası.

Konu: Viop LVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,634
    ''Bir hisse rekor hacimle ,max. noktadan %2-4 aşağı kapatırsa....Büyük olasılıkla zirveyi görmüştür''...(RAHMETLİ YAŞAR HOCA NIN TESBİTİ)

Bu açıdan SAHOL,buralarda kapatırsa bugün zirveyi gördü,deriz..

Hacim ortalamanın 3 katı...ve zirvesi 80.50

aktif:77.40

SAHOLLERE az önce veda ettim...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    geçen hafta paylaşımda bulunduğum pıst 100 ciğer filmimiz 2 formasyon dan bahsetmiştim W formasyonu ve üçgen bir tanesi 8650 tamamlandı devamı 8880 lerde tamamlanacak dolar bazlı 2.88-2.89 arasına denk geliyor bu bölge aynı zamanda ara direnç bölgesi bu bölgeden ince kar satışı gelebilir .
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    satış geldi bakalım destek bölgemiz 2.83 ler 240 dk graflarda 12-16 barlarını takip edicez bu ara hacim için indir bindir kapanış.
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    pıst 100 saatlik kanal dibinde 2.83-84 üsküdar kadıköy hattı çalışmalı yoksa aşağı doğru kanal katlaması hesaplamak zorunda kalıcam.Hadi bademim ince ince yukarı çalış senin derdin belli mazot peşindesin gabarda petrol bulmadınız mıbirazda cepten ye

sabah 2.88 direnç bölgesinden kar satışı bekledik geldi , 2.83 kadar bir salınım dedik oradan yukarı aldılar kanal dibi saatlik soğutmasını yaptı .Endeks ağırlığı olan bazı tahtalarda dün top biraz taça çıktı günlükte teknik ince ince ayarla şimdilik devam gözüküyor.
    kolay gelsin.

3. Hafta sonu herif dinlenecek, anket sonuçlarına bakacak ve seçim öncesi plana karar verecek.

Haftaya salı çrşamba yön belli olur.

İki görüş var
    1 seçim öncesi gömüp dıjj güçleri suçlamak
    2 seçim öncesi alıp uçuşa geçtik, sky is the limit şimdi almayan seçimlerden sonra çok geç kalmış olacak demek
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. SAHOL efsane bir jubile yaptı, teorik olarak hala 2.77 dolara hatta daha da üstüne (max 3.06 dolar) zıbıtabilir, formasyon müsait...

Hareket bitince işin içinden acaba nasıl çıkacak, bir genişleyen flat? mı misal, ya da şelale mi, bir vak'a olarak yakinen inceleyeceğim, çok nadir bir yapı, hem ED expanding, hem ED expanding in son 5 i de kendi içinde ED expanding...yuhh..

Bu arada YTD...alıp sattığım bir kağıt değil şu an için...enstantene babında..

5. SAHOL'de EXSA birleşmesi tamamlandı ama yeni hisseler MKK'da yok. O hisseler piyasaya gelmeden herif yükseltip verdi, başta CIMSA olmak üzere 30 kadar ortak onları elden çıkaracak muhtemelen.

AKBNK vs SAHOL de FDO sürekli artıyor. Bana 100-150 milyon dolar yeter diyen kaçıyor.

Geri alınan paylar da var iskontolu satabilirler yine.

6. SAHOL vadelide rekor hacim var ama diğer vade sakin.

Short olanlar sıkıştırılmış olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Akcay Ttkom ları çok erken sattı ona morali bozuk , çok para kaçırınca hepimizde bir soğuma oluyo...
    evet çok soğudu havalar.. son saat biraz alır demiştim, almadı
    artık umut holly monday

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    SAHOL 80,50 görmüş 77,65 den işlem görüyor herif satıyor belki.
    Nuhcm bilanço,yan tahtalarda mesaj gönderdi sanki,çoğu mal çıktı
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 1004/1006 İlkİlk ... 450490495499410021003100410051006 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •