Sayfa 293/1006 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: Viop LVIII

1. Kötü haberler geldi..
    Canım sıkıldı.
    Allah şehitlerimize rahmet eylesin..Yaralılara acil şifalar dilerim.

MSB:
    Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde 12 Ocak 2024 tarihinde bir üs bölgemize sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada beş kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, üçü ağır sekiz kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır. Yaralılarımız hastaneye sevk edilmiş ve tedavilerine başlanmıştır.

Temasta ilk belirlemelere göre 12 terörist etkisiz hale getirilmiştir. Bölgede operasyonlar devam etmektedir.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz.

Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by modetr Yazıyı Oku
    Amerikan uçuş şirketleri neden -8 9 bilgisi olan var mi
    bir kaç sıkıntı var boeing ile

https://seekindex.net/the-real-probl...7-max-953.html
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4.  Alıntı Originally Posted by modetr Yazıyı Oku
    Bu sebep olmuş olabilir..

ABD Federal Havacılık Dairesi (FAA), dün Boeing 737-9 MAX uçaklarında resmi soruşturma başlattığını duyurdu.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Beni bu akmallar ile karıştırma. Burada atıp tutup her pohu yiyenler ile bir tutma. Ben geliri faiz olan kağıtlar almıyorum viob yapmıyorum. Spekülatif kağıt da almam. Hatta halka arzlara da katılmıyorum bir tane katıldım reder başka yok.
    başka kıyatlarda gitmiyor
    aselsana bak 3 aydır aynı yerinde, ereğli 2 ileri 3 geri.. petkim zaten batık

6. 9.210 ort şortlar 9.060 flat pts ola hayrola abeyler

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yapılması gereken bir yatırım. Ama büyük bir para. Tüpraş,Şişe bu tarz yatırımları yapıyor ama hem yönetim hem de şirket favökleri güüçlü

Nuh Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Atalay Şahinoğlu, Nuh Çimentonun son 10 yılda toplam 580 milyon dolarlık yatırım yaptığını açıkladı

Hürriyet Gazetesinde yer alan haberde; Nuh Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Atalay Şahinoğlu, 2002den bugüne kadar yaklaşık 580 milyon dolarlık yatırım yaptıklarını belirterek, Kapasitemizi artıran ve ticaretimizi geliştirmek için yaptığımız yatırımların yanı sıra maliyetlerimizi düşürmek için de birçoğu Türkiyede ilk veya tek olan tesis yatırımları da yaptık. Mesela, İzmitin evsel atıklarını ve çok sayıda sanayi tesisinin atıklarını kurutup tesisimizde kömürle birlikte yakıt olarak kullanabiliyoruz.

https://www.kocaeligazetesi.com.tr/h...eci-yatirimlar

YTD

8.  Alıntı Originally Posted by modetr Yazıyı Oku
    Bu şekilde demişler

<<<<<<<
    Delta Air Lines (NYSE:DAL) stock fell 8% after the carrier cut its profit outlook for the current year, citing supply chain issues and macroeconomic uncertainties. Shares of United Airlines (UAL) and American Airlines (NASDAQ:AAL) were also lower.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 293/1006 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •