Sayfa 52/1006 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Özürlüğe geçirmesi için rapor gerekli rapor yoksa müdürün inisiyatifine kalmış bazı okullarda veli imzası ile direk yapılıyormuş .
    Müdür kıl olduysa muhabbet esnasında inisiyatifi kullanmamış .
    Yönetmelik açık ve net müdürün insiyatif kullanması gibi bir durum yok. 5 iş günü içinde veririsenzi kabul etmek zorunda. Sadece dilekçeyi velisi getirmez ise kabul etmeyebilir.

Yönetmelik maddesi : "Öğrencinin devamsızlık yaptığı süreye ilişkin özür belgesi veya yazılı veli beyanı, özür gününü takip eden en
    geç 5 iş günü içinde okul yönetimine velisi tarafından verilir ve e-Okul sistemine işlenir. Zorunlu hallerde özür belgesinin teslim süresi okul yönetimince
    20 iş gününü aşmamak üzere uzatılabilir."

2. Espiri yapıyoruz burda Ayasofya abi, yohusa benim o kadar gücüm yok yani barajı aç kapa yaparak yön veremem yani minnacık işlemle palaya kafa tuttuğuma bakma sen
    Asıl herif daha doğrusu kambur balina olan bahriyeli abi
    Parasayma makinası yerine kamyon istemiş, bah hele bak yaw adamdaki tezgahın büyüklüğüne

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Telefon internet ücretlerine bakınca elektrik bedavadan ucuz. Buna seçimden sonra en geç okkalı zam gelir. Şu haliyle enerji şirketleri bilanço faaliyet karları düşük geldi bana
    Elektrik fiyatı Avrupa ile paralel gidiyor hatta fiyatlardaki düşüş faturaya yansımadı.

Borsada elektrik üreten hisselerin fiyatları hep düştü.

Çin'de solar panel fiyatları bu hafta daha da düşmüş, üreticiler yüksek gümrük ile korunuyorlar. Rüzgar türbini fiyatları da Avrupa'nın yarısına gerilemiş. Elektrik fiyatları ileride daha da düşer.
    https://twitter.com/Dragonomi/status...97836392022096

Bir şirketin patronu içerdeki parasını şirkete adeta hediye etmiş, çünkü bilanço gelince bir tur daha düşebilir diye korktu muhtemelen.

Son düzenleme : ariston; 05-01-2024 saat: 23:03.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    kahverenginin yeşil altına girmesi

GÜÇLÜ TRENDİN BİTTİĞİ anlamına gelir
    kahverengi-yeşil ilişkisine çok güzel bir örnek :

tam 4,5 aydır yatayız

5.  Alıntı Originally Posted by Hakancn Yazıyı Oku
    Yönetmelik açık ve net müdürün insiyatif kullanması gibi bir durum yok. 5 iş günü içinde veririsenzi kabul etmek zorunda. Sadece dilekçeyi velisi getirmez ise kabul etmeyebilir.

Yönetmelik maddesi : "Öğrencinin devamsızlık yaptığı süreye ilişkin özür belgesi veya yazılı veli beyanı, özür gününü takip eden en
    geç 5 iş günü içinde okul yönetimine velisi tarafından verilir ve e-Okul sistemine işlenir. Zorunlu hallerde özür belgesinin teslim süresi okul yönetimince
    20 iş gününü aşmamak üzere uzatılabilir."
    Konu için 3-4 kişi ile konuştum kimisi rapor istiyor kimisi veli imzası diye zaten yazdım.
    yönetmelik bu ise neden yapmamış ozaman müdür yönetmeliğe neden karşı gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Konu için 3-4 kişi ile konuştum kimisi rapor istiyor kimisi veli imzası diye zaten yazdım.
    yönetmelik bu ise neden yapmamış ozaman müdür yönetmeliğe neden karşı gelsin
    Başta böyle bir şeyi ilk defa duyuyoruz dediler...Cidden de şaşırdılar(acaba rol mü yaptılar)

-Sonra bu kural sadece liselerde varmış dediler.

-3 hafta sonra ben yönetmeliği getirince,tamam hallederiz dediler.

-2 hafta sonra yapılmadığını görünce sordum:Kem küm ettiler....CİDDİYİM...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Eskiden patates almıyordum BIM'deki dondurulmuş patates kg fiyatı daha ucuzdu. Ticari işletmelerde elektrik fiyatı artınca dondurulmuş ürünlerin fiyatları ekstra ekstra arttı.

Patatesleri dondurmadan önce makinelerde soyuyorlar, sonra hafif pişiriyorlar sonra donduruyorlar sonra soğuk depoda saklıyorlar. Elektrik, depolama ve lojistikde giderler arttı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    kahverengi-yeşil ilişkisine çok güzel bir örnek :

tam 4,5 aydır yatayız
    düşecek mi?

Sayfa 52/1006 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz