Sayfa 690/1006 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: Viop LVIII

1. Sosyal medyadaki Koyu Muhalif borsacı hüstadlardan biri millete usd önerirken kendisi full borsadaydı. Varmı ötesi.Ben kendime güvenmeyi tercih ederim.Ona güvenenler düşünsün. Ünlü mekanlardan birinde ; Şişe de durduğu gibi durmuyor meret bir akşam 2-3 duble atınca. Sonra abi sen dolar da değilmiydin diyince yanındakiler anca ayıkmış.....

Hayır biz kendisini geçmişinden dolayı zaten biliyoruz da. Bu millette bu finansal cehalet olduğu sürece kurbağa gibi pişene kadar bu işleri anlamaları mümkün değil......

O yüzden sürekli yazarım bu işe siyaseti karıştırmamak lazım diye.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

yok abi yaa... böyle birşey yok

MACD... sıfırın altında

RSI... 50'nin altında 40

en önemlisi... 5 gho ile 10 gho arasında... 6700 puan var (bunun bi ortalamaları yaklaştırması falan olur, gidip 6700 puan tek barda yenmez ki )

MAVİ, SARI altında... fark 6000 puan

200 gho ile 540 gho arasındaki fark 28.000 puan

böyle bir dönüş yok... bunun adı uruspu çocukluğu

İŞ YATIRIM'da bugün oynayan it '' ben bir p.çim'' dedi ve p.ç olduğunu ispatladı

1 milyar mal alıp kaldırdı piyasayı, -250 ile kapattı

borsanızında mına goyum, sizinde... oynadığınız oyununda mına goyum
    Son düzenleme : çıtak; 24-01-2024 saat: 21:38.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Şenol Babuşcu
    @senolbabuscu

JPMorgan/ Kaneva:

Fed'in 2024'ün ikinci yarısında 125 baz puanlık indirim yapacağını öngörüyor.

Düşen getiriler 2024'ün ikinci çeyreğinde altın fiyatlarını yeni nominal zirvelere taşıyacak

2025'in 3. çeyreğinde ise üç aylık ortalama zirvenin ons başına 2.300 dolar olması bekleniyor ve 4. çeyrekte ons başına ortalama 2.175 dolar olacak.

Bunlara ek olarak Gümüş'de gelecek vaat ediyor burada da kritik takip edilmesi gereken Altın/Gümüş rasyosu. 87 seviyesi ve 81 seviyesinin aşağı doğru kırılması pozitif etkileyebilir.
    Emre hocam.....fed artık faiz artırmaz.....iflaslar başladı amerika da.....not olarak kalsın burada......kimseyi kandırmazsınlar.....JP morgon analistiymiş.....peh peh....ya bunlar birilerin tetikçileri.....söylediklerinin tersi olur....bakın çok değil bir kaç gün sonra faiz indirimi ne zaman olacak konuşurlar......

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    yok abi yaa... böyle birşey yok

MACD... sıfırın altında

RSI... 50'nin altında 40

en önemlisi... 5 gho ile 10 gho arasında... 6700 puan var (bunun bi ortalamaları yaklaştırması falan olur, gidip 6700 puan tek barda yenmez ki )

MAVİ, SARI altında... fark 6000 puan

böyle bir dönüş yok... bunun adı uruspu çocukluğu

İŞ YATIRIM'da bugün oynayan it '' ben bir p.çim'' dedi ve p.ç olduğunu ispatladı

borsanızında mına goyum, sizinde... oynadığınız oyununda mına goyum
    geçmiş olsun .....Allah belalarını versin ......

uzlaşma 907100..

akşam seansında 909500 ü zorluyor habire .erefsiz

yiyemeyeceğin malın altına yatmıycan. yatmışsan konuşmuycan. bu işler böyle.

yönetim reklamları basmış sayfalara bayrağını çekmiş. kenarda oturuyor. onlar da farkında. çok şaapmayın.

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Emre hocam.....fed artık faiz artırmaz.....iflaslar başladı amerika da.....not olarak kalsın burada......kimseyi kandırmazsınlar.....JP morgon analistiymiş.....peh peh....ya bunlar birilerin tetikçileri.....söylediklerinin tersi olur....bakın çok değil bir kaç gün sonra faiz indirimi ne zaman olacak konuşurlar......
    Zaten analizi yapan da faiz indirimi olacak demiş.
    Abd tarafında faiz indirimi konusu kesin gibi ama bir kısım olumlu yorumcu Mart tan itibaren olacağını, başka bir kesim de yılın 2.yarısı olacağını söylüyor...
    Her şekilde piyasaya para yaymaya başlayacaklar..Bu da gelişmekte olan bizim gibi ülkeler için avantaj olabilir.
    Tabi o dönem siyasi politikalarımız onların işine gelirse bu olur...Ben yılın 2.yarısında içerde bir siyasi sıkıntı olmazsa olumlu bir dönem bekliyorum

8.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    yok abi yaa... Böyle birşey yok

macd... Sıfırın altında

rsı... 50'nin altında 40

mavi, sarı altında... Fark 6000 puan

böyle bir dönüş yok... Bunun adı uruspu çocukluğu

iş yatırım'da bugün oynayan it '' ben bir p.çim'' dedi ve p.ç olduğunu ispatladı

[sıze=4]borsanızında mına goyum, sizinde... Oynadığınız oyununda mına goyum

[/sıze]

viop, ( özellikle hisse vadeli), forex, coin... Bulaşan herkes mutlaka bir gün bu cümleyi kuracak. (umarım batmadan önce bu cümleyi kurarsınız)

Sayfa 690/1006 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •