Sayfa 840/1006 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: Viop LVIII

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bu söylem İstanbul da tutmaz , daha ters teper bu söylem.
    Reis ilk ibb seçildiği zaman gecekonduda oturuyor diye gecekondu bölgelerinden ne oy kaldırmıştı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bankalar özkaynaklarını yeni yeni dolar bazında artırıyor gibi.

Kamular bir kaç kez tahsisli sermaye artırmıştı.

2016 sonu ve 2024 bu ay özkaynaklar dolar bazında karşılaştırma.

2014 sonunda yerli ve yabancı mevduat bankalarının özkaynak durumu.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    inek diğer otu kast ediyor.
    kesin bilgi mi ?

öylede düşünmemiştim haklı olabilirsin

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Anketler hem İstanbul hem Ankara da istenildiği gibi gitmiyor deniyor.
    Daha çok söylem yapacaktır Erdoğan...
    Ama Cumhurbaşkanı olarak belediye başkanını muhattap alması Ekrem in işine geliyor
    İstanbuldaki anketlerden ziyade el altından anlaşmalar konuşuluyor Kadıköyden kominist partisinden makoçoğlu , dem adayı olmak isyene demirtaşın eşi bunlar hepsi el altından yapılan hesaplar, iyi partiyi anlatmaya gerek yok onunda ince hesapları var İmamoğluna uzatılmayan TRT mikrofonu iyi parti İBB adayının her konuşmasında önünde
    Sonuç olarak imamoğlu bu seçime tek giriyor bu sefer eğer değişimler olmazsa işi zormu zor ama ben kazanacağını düşünüyorum
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    o otu sen ye .. leblebi ile balık mı tutulur.

inek diğer otu kast ediyor.

şahsen deneme fırsatım oldu çevreden ama denemedim bile.

afyon sakızı denedim birdefa ama dilimin tadı kaçtı. biranın tadını alamayınca onuda salladım. bu ot işi iş değil.. benlik değil.

neyse ot yapman batarsınız.

Ot yada içmek normalde ahan bunlara ne demeli, https://x.com/tatlici_talat/status/1...723168454?s=20
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Ben de, övünmek gibi olmasın, 1150 odalı sarayda yaşıyorum. 350 odalı yazlık sarayım ve 1071 metrekare kışlık sarayım da var, geçinip gidiyoruz...
    Bu ülkede birine lüks evde yaşıyor diyebilecek en son adam kimdir diye qnket yapsalar %100 ile 1. Olacak tek kişi var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Dünyanın çivisi çıkmış, böyle bisi olabilirmi yaw
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

BOFA ile YF
    gün boyu sattığı 1,5 milyarlık malı ''bunlara güven olmaz, malı kaptırmayalım, dursun portfüyde..'' diyerekten geri yerine kodu

yarında düşmez burası ellaaam

Sayfa 840/1006 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •