Sayfa 888/1006 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    XU100 Unutmuşum, göstermeyi, diğer hedef de 9090 diyelim kabaca... Genişleyen flat..

İdeal hedef şimdilik çakallara kanmazsa 8710, veya 8780, aynen kırmızı yapıyla ilerlerse...

Gelecek ön görülemez, Bistte Pala'nın gücü her şeye yeter, Amen.
    hocam sosyal medyada buldum geldim ..

2.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Bizim sular çok kireçli 10 günde çaydanlığın dibi bir parmak kireç oluyor.
    Çok anladığım bir şey değil ama çay suyun yerini tutmuyor diyorlar. Vücuda gidecek kalsiyum ve diğer mineraller çaydanlıkda kalıyor olabilir.

Happy Center'da Avşar 6x200 ml madensuyu kampanyası var 17 TL olması lazım.

Migros Sırma 6x200ml kampanyası bitmiş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Yarın hem çarşamba hem de vade sonu. Bakalım nolcek.

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    hocam sosyal medyada buldum geldim ..
    Estağfurullah, bu arkadaşın sayımı buysa, bunun bir üst ve iki üst sayımı neymiş onu da vermesi lazım.

Hatta, bu TL bazlı sayıma paralel dolar bazlı sayımım da bu, bunu bu yüzden takip ediyorum demesi lazım.

Bu sayım üzerinden hemen problemli yerleri sıralayayım;

-4 ncü dalgayı Flat saymış, flatın B si kısa,
    -Flatın A dalgasını DZZ saymış, bu DZZ nin Y dalgası kısacık...normalde W=Y olması lazım..en azından %78 civarı uzamalı şöyle..

Yani bir zigzagı flat saymaya çalışmış 4 ncü dalga içinde...

Dolayısıyla...bu şekilde yapmayalım isterseniz, herkesin düşüncesine saygı duyalım geçelim.

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku

Dolayısıyla...bu şekilde yapmayalım isterseniz, herkesin düşüncesine saygı duyalım geçelim.
    ben tartışma yada eksik bulunması için değilde çeşitlilik olursa doğruya biz bilmeyenler daha çabuk anlarız düşüncesiyle alıntıladım
    yanlış yaptıysam özür dilerim ...

6.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Yok daha ikamet kesin.. izmir
    Kurbana kadar burdayım şimdilik... ölmezsem soğuktan
    Dur la yüzme federasyonunu aradım yarışlara seni soksunlar deyi. Sen bir katıl bir sene dünyada gündem Türkiye ve sen olursun o kadar iddialıyım

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Sn Devir'in ifadesiyle; 'Henüz çiğ köftenin ve EWP' nin makinası icat edilmedi.' demeden geçmem .
    Devir hoca, grand süper cleyn 4 bekliyordu. Bakalım bu dalga ne zaman gelecek. Ve bu dalga geldiğinde arama motorunda en çok şu yazılacaktı; how do i survive

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    ben tartışma yada eksik bulunması için değilde çeşitlilik olursa doğruya biz bilmeyenler daha çabuk anlarız düşüncesiyle alıntıladım
    yanlış yaptıysam özür dilerim ...
    Yok efendim özür dilenecek bir şey yok da,

Bariz bir zigzagı flat saymaya çalışan veya o şekilde bir DZZ sayan birisi demek ki teoriye tam hakim değildir diye fikir yürütmek zorunda kalıyorum, bunu da gıyaben yapmak hoş olmuyor, bunu söylemek durumundayım.

Saygılar, çıkıyorum.

Sayfa 888/1006 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •