Sayfa 300/1006 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: Viop LVIII

1. Abd borsası pazartesi açık, salı kapalı

2. RTE cumartesi günü saat 14.30 da Güvenlik Toplantısı düzenlemiş ilgili Bakanlıklar, Genel Kurmay Başkanı ve MİT Başkanı ile...

Pazar günü de CHP nin düzenlediği Tandoğan Meydanında büyük bir miting vardı...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Valla kimse beklenti buydu demesin bugün herkes cayır cayır Moody's not arttırıyor modundaydı.

4. Bist 100 tarafının son yarım saatte 100 puan satış yemesi iyi olmuş. Eğer günü en yüksekte kapasa idik, yüzde 2 artan cumadan sonra yüzde beş düşen pazartesi günü gün içini görürdük. Çünkü BOFA malları pazartesi bütün malı kusardı. Açıklama da dengeli olmuş. Ayrıca bugünkü hızlı yükselişin köpüğü de gün içinde alınmış oldu. İlaveten Bist30-Viop makası da Viop aleyhine açılmıştı.
    Pazartesi açılışta küçük bir eksi olsa bile, bir iki saatte sattıklarını alırlar ve sonraki roundlara bakarız.
    Ben mevcut durumu olumlu buluyorum. Aylık enflasyonun yüzde üç ile yüzde altı arası olduğu bir ekonomide Bist 100 için üç aydır 7300- 8200 bandında sıkışmıştık. TCMB Faiz kararına kadar 8200’ün üstüne çıkacağımızı düşünüyorum.

5. Açılışı acemiler kapanışı ustalar yapar derler hep...
    Bugün de öyle olmuştu...
    Pazartesi de öyle olur mu yine günsonunda ?

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Açılışı acemiler kapanışı ustalar yapar derler hep...

Pazartesi bakacağız.
    Malda olan olumlu, olmayan olumsuz beklentide her zamanki gibi..Normalde..

Ama kısa vade ortalamalardan uzaklaştı, momentum da biraz ısındı. O yüzden salı-çarşamba derin olmayan bir kar satışı yada 1-2 gün yatay kalması zaten teknik olarak normal...Sonra yoluna devam eder. Senle beni bozmaz.

Pazartesi yukarı açsın da önce, Bakalım bugün aldığı malı ne yapacak.
    Nereden yedirecek?
    Ya da fonlara mı aldı bu malı virmanlayacak?
    Ona göre biz de bakarız...
    Son düzenleme : emregunes; 13-01-2024 saat: 01:46.

7. Tüm ulusumuzun başı sağ olsun..Allah şehit ailelerine sabır ve metanet versin..
    Ben Suriye ye yönelik sınır ötesi bir kara operasyona Gazze faktöründen dolayı şimdilik çok olası görmüyorum.

Çünkü böyle bir operasyon başlarsa Batı kamuoyu dünya gündemini iyice sıkışan İsrailden uzaklaştırp Türkiye üzerine yönlendirmek için her türlü kara probagandayı sonuna çalıştıracaklar. ..Hatta bu pkk saldırıların İsraili dünya gündeminden düşürmek amacıyla Türkiye nin Suriye ye acele bir kara operasyonuna başlatmaya zorlamak, ve bunu devlet aklınınde bildiğinden dolayı kara operasyonu için Gazze savaşının bitmesini beklediğini düşünüyorum.

Diğer bir olasılıkta Dünya gündemini çok çekmiyecek ölçüde Suriye ye sınırlı bir kara harekatını başlatmaktır.

8. Normalde CDS e bakrasak 2 hatta 3 kademe artma potansiyeli varmış.

https://twitter.com/ali_hakan_kara/s...16996485587231
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 300/1006 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •