Sayfa 452/1006 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Viop LVIII

Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    Dostum 9020 altına inmeden longörler haklıdır. Yukarıda 9200 var çünkü.
    Ha ben short devam ama temkini elden bırakmıyoruz.
    temkin neyim yok... akşamdan beri saydım palanın bütün elini

verecek paranızı... az sabır

son gelen satışlar, alıcıları kızdırmış olabilir... kızgınlıkla yukarı alırlar diye.. 907650 ye lönk yazmıştım... 675 yanmış

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    pıst 100 de ilk etap 8050 kadar aç kapağı bu kademeler dolsun su ile 16.00 dan sonra gerçek oyuna bakarız.
    kim ne kadar niyetli
    Sindoma abi benden bugünlük bu kadar, kademeler yeterince doldu, artık saat 16 yı bekliycez

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    temkin neyim yok... akşamdan beri saydım palanın bütün elini

verecek paranızı... az sabır

son gelen satışlar, alıcıları kızdırmış olabilir... kızgınlıkla yukarı alırlar diye.. 907650 ye lönk yazmıştım... 675 yanmış
    Haklılık payın var.....sürekli bir haber peşindeler........bu da onların durumunu ortaya koyuyor......

4.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Bak asıl değinmen gereken noktaya burada değinmişsin... Orta paragrafta...

Ama sonra yine yandan yandan geçmeler, aklı kim vermişmiş... Getirin hemen kellesini alalım...

Biri sana akıl verecek ve sende hiç düşünmeden etmeden uygulayacaksan ve sonra da akıl vereni suçlayacaksan oraya seni de koyabiliriz...

Kaldı ki bu kimin akıl verdiğiyle ilgili bir mesele değil...
    Sayın theosos;

Sistem üst üste itibar verdirmiyor malesef.Biz sahibinin sesi gibi konuşan sözde güç odağı iktidar yalakalarına alıştıkda aklı başında ne olduğunu az çok gören kişilerin hezeyanlarına bakıp bakıp delirmemek elde değil.

Yahu güzel kardeşim bu aptal düzenin nesini savunuyprsunuz.Yok neymiş fayda sağlıyorsa devlet yedi sülalesine baksınmış.Allah ım sen sabır ver.

Ülkemizde artık yeni düzen türk usülü kast sitemidir.Hukukun ve adaletin istedikleri gibi dizayn edildiği hukukun ayrıca iktidarın köpeği olduğu son Somali li arkadaşta da görülmüştür herhalde.

Ekonomik düzen maaşların saçma sapan bir hal aldığı emeklinin ölüme terk edildiği cehennem düzeni kurulmuş.Bazılarıda hisseler yanıp sönüp katlayınca cebine para giriyor sanıyor.Aldığın hisse düşer sattığın çıkar.Bütün bu grafiklerin temel analizlerin sonucu lağım çukuru borsamız işte bu.

906400 e kapama yazdım... 908xxx ten şortum gelmedi ya

906400 lönk...907600 flat

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Anlaşılan Hafize hanım sürekli başka bir haber ile TT olacak..
    .................

Kerim Rota:
    Uzun zamandır finans çevrelerinde konuşulan bu gariplik sonunda resmi bir belgeye yansımış.

Bu sebepten bankadan istifa edip yurt dışına giden bankanın yıllarca yatırım yaptığı uzmanlar olduğu da söyleniyordu.

Bakalım @Merkez_Bankasi bu konuda bir iletişim yapacak mı?

bankadan ayrılıp türkiye sigortaya geçenlere de bakmak lazım
    sebebi malum bir bürokrasi bilmez abd yetiştirmesi
    kendini boss sanan bir hanımefendi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Haklılık payın var.....sürekli bir haber peşindeler........bu da onların durumunu ortaya koyuyor......
    tabi var... akşam ne didim

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    yarın endeksi THY, ŞİŞE, ASELSAN' belirleyecek

240 lıkları AL'a geçmemiş ve tam sınırda olan 3 babayiğit.. zaten BOĞALAR bugün THY'ye 3 milyon lot bastılar
    türk hava yollarısına basarlar dimedim mi ?

onlar endeks mühendisi ise bende inşaat mühendisiyim onlardan iyi bilirim

8. Çıtak dayucuğum herif deredeki taşla havadaki kuşu vurdu, endekis mühendisliğinde master yapmış biriyle başedemezsin

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 452/1006 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •